بانک اطلاعات هتل در ادامه مطالب مربوط به رمانتیک ترین هتل های جهان با استناد به سات تریپ ادوایزر به دنبال هتلی در گرجستان در سواحل زیبای باتومی رفته است. هتل های زیادی در این شهر وجود دارند ولی هتلی که مخصوص عاشقان باشد در این شهر زیاد نیست. با ما همراه باشبد تا دلیل رمانتیک بودن این هتل را بفهمید.

هتل کولوسئوم مارینا باتومی (Colosseum Marina Hotel Batumi)

هتل در رده هتل های ۵ ستاره قرار دارد که در ساحل باتومی می باشد. در این هتل مهمانان می توانند در هنگام غروب آفتاب از منظره زیبای دریا بر روی تراس بزرگ این هتل لذت ببرند که به طور قطع یکی از رویایی ترین لحظات زندگی خود را در این مکان خواند گذراند.

هتل با ساحل دریا تنها ۱۰۰ متر فاصله دارد که مهمانان می توانند از هتل منظره ی زیبای دریای سیاه را مشاهده کنند.

هتل دارای ۱۰۱ اتاق با تمامی امکانات رفاهی از جمله: LCD، مینیبار در اتاق، لولزم آرایشی و … می باشند. برخی از اتاق ها بزرگ هستند و دارای سالن نشیمنگاه می باشند. 

هتل دارای ۲ استخر یکی در فضای باز با تمامی امکانات حمام آفتاب و یک تراس جداگانه برای حمام آفتاب می باشد، و استخر دیگر سرپوشیده می باشد.

رستوران هتل طیف وسیعی از غذاهای بین المللی را برای مهمانان سرو می کند و همچنین یک منو ویژه از غذاهای رژیمی را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

از دیگر امکانات هتل می توان به؛ خدمات کامل اسپا، امکانات سلامتی، سونا، جکوزی، باشگاه بدن سازی، جکوزی، ماساژ، زمین تنیس، اتاق بازی و … اشاره کرد.

فرودگاه بین المللی باتومی در ۳ کیلومتری این هتل می باشد.

هتل کولوسئوم مارینا با موزه باستان شناسی باتومی ۲ کیلومتر فاصله دارد.

فاصله هتل تا آکواپارک تنها ۴۰۰ متر است.

کلیسای جامع مادر مقدس در ۱.۶ کیلومتری این هتل واقع شده است.

برج الفبا در ۳.۲ کیلومتری هتل قرار دارد.

مکان هتل کولوسئوم مارینا باتومی

منبع: Tripadvisor/Booking