خانواده های زیادی در ایران دوست دارند به مکانی بروند که مانند خانه خود تمامی امکانات را در اختیار خود داشته باشند. بانک اطلاعات هتل در این مقاله به دبال مکانی در دبی رفته که هتل/آپارتمان می باشد. هتل/آپارتمان یک سوئیت با تمامی امکانات رفاهی می باشد که به صورت مستقل در اختیار مهمانان می باشد. این مکان به طور کامل خانوادگی می باشد، با ما همراه باشید تا به طور کامل این آپارتمان ها را برای شما معرفی کنیم.

جی ای اواسیس بیچ تاور دبی (JA Oasis Beach Tower Dubai)

جی ای اواسیس بیچ تاور برج مسکونی در ساحل جمیرا می باشد که در فاصله یک دقیقه ای با ساحل ساخته شده است و دسترسی مستقیم به ساحل را برای مهمانان فراهم کرده است.

۱۸۰ واحد آپارتمانی در داخل این برج قرار دارد که مساحت هر واحد آن ۱۹۰ متر می باشد. اتاق ها تمامی امکانات مورد نیاز برای یک آپارتمان را دارند. آشپزخانه واحد ها بسیار شیک با تمامی امکاناتی که باید در یک آشپزخانه وجود داشته باشد را دارد. واحد ها دارای بالکن هستند که منظره دریا و ساحل جمیرا را در اختیار مهمانان قرار می دهند. به طور کلی واحد ها تمامی امکانات یک خانه را دارا می باشند. از دیگر نکات جالب جی آ اوسیس این است که در ۲۴ ساعته روز تمامی مواد غذایی مورد نیاز مهمانان را در اختیار آن ها قرار می دهد.

این مکان دارای رستورانی با طیف وسیعی از غذا های مدیترانه ای می باشد.

جی ای اواسیس بیچ تاور یک دسترسی رایگان را به باشگاه جبال علی گلف را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

از دیگر امکانات این مکان می توان به؛ ۲ استخر در فضای باز، سونا، جکوزی، زمین تنیس، زمین گلف، فروشگاه های مختلف و … اشاره کرد.

کارمندان جی آ اوسیس به زبان های: چینی، ویتنامی، اوکراینی، فیلیپینی، روسی، ایتالیایی، هلندی، فرانسوی، اسپانیایی، انگلیسی، آلمانی مسلط می باشند.

ایستگاه تراموا ساحل جمیرا در ۲۰۰ متری آپارتمان ها قرار دارد.

والکات جی بی آر در ۴۰۰ متری این مکان می باشد.

۵۰۰ متر با دبی مارینا مال فاصله می باشد.

۷۰۰ متر با ایستگاه تراموا دبی مارینا مال فاصله دارد.

مرکز خرید ابن بطوطه در ۴.۲ کیلومتری جی آ اوسیس می باشد.

۷.۷ کیلومتر با مرکز خرید امارات فاصله دارد.

مکان جی ای اواسیس بیچ تاور دبی

منبع:Tripadvisor/Booking