شهر مسکو در روسیه یکی از بهترین مکان ها برای لذت بردن از هنر های معماری و آثار تاریخی می باشد. این شهر یک شهر لوکس با امکانات فراوان می باشد. بانک اطلاعات هتل از میان هتل های این شهر به یک هتل بسیار عالی با معماری فوق العاده می باشد که جز برترین هتل های روسیه می باشد. با ما همراه باشید تا در مورد این هتل بسیار زیبا بیشتر آشنا شوید.

هتل رادیسون رویال مسکو (Radisson Royal Hotel Moscow)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره لوکس قرار دارد. که در تقاطع خیابان های کوزووسکی Kutuzovskiy و آرابات Arbat قرار دارد. این موقعت جغرافیایی مناسب باعث شده است که هتل دست رسی بسیار راحتی به تمامی نقاط مسکو داشته باشد. هتل یک آسمان خراش با معماری فوق العاده زیبا می باشد که به سبک استالینیستی می باشد.

هتل دارای ۴۹۷ اتاق می باشد که با دکوری بسیار شیک و مبلمان کلاسیک تزیین شده است. اتاق ها بسیار بزرگ با سقف بلند می باشند و همچنین در برخی از اتاق ها فضای نشیمنگاه تعبیه شده است. اتاق ها دارای منظره ای زیبا نسبت به شهر می باشد و همچنین دید مناسبی نسبت به رود مسکوا دارند.

هتل رادیسون رویال دارای ۱۱ رستوران می باشد، که دید بسیار زیبای پانوراما را از شهر در هنگام میل کردن غذا را برای مهمانان فراهم می کند.

صبحانه هتل در رستوران وراندا سرو میی شود و همچنین این امکان را برای مهمانان قرار داده اند که در صورت تمایل صبحانه خود را در اتاق میل کنند.

هتل دارای بار در لابی می باشد که به صورت ۲۴ ساعته تمامی تنقلات و نوشیدنی ها را در اختیار مهمانان قرار می دهد. از دیگر امکانات غذا خوری هتل دارا بودن کلاب رستوران می باشد.

مهمانان هتل رادیسون رویال در تمامی سال می توانند از قایق سواری بر روی رود مسکوا لذت ببرند. 

هتل یک انتخاب بسیار عالی برای عاشقان تئاتر و پیاده روی شهری می باشد.

از دیگر امکانات هتل می توان به؛ تراس، باغ، خدمات مدرن اسپا، سونا، جکوزی، سولاریوم، ماساژ، کتابخانه و … اشاره کرد و همچنین هتل دارای یک استخر بزرگ سرپوشیده می باشد.

فاصله هتل با کاخ کرملین و میدان سرخ ۳.۵ کیلومتر می باشد.

هتل با ایستگاه قطار Kiyevsky  تنها ۱.۱ کیلومتر فاصله دارد.

ایستگاه مترو Kiyevsky در فاصله ۹۰۰ متری هتل قرار دارد.

مرکز تجارت جهانی با هتل ۷۰۰ متر فاصله دارد.

فاصله هتل با مرکز خرید یوروپسکی یا اوروپسکی (Evropeysky Shopping Centre ) فقط ۸۰۰ متر می باشد.

لوته پلازا در ۱.۱ کیلومتری هتل است.

کافه/بار مشهور مرسدس بار (Mercedes bar) در ۱۰۰ متری هتل می باشد.

تئاتر بولشوی (Bolshoi Theatre) در ۳.۴ کیلومتری هتل قرار دارد.

مکان هتل رادیسون رویال مسکو

منبع  :Booking.com