پاتایا در کشور تایلند یکی از مقاصد گردشگریی می باشد که در سالیا اخیر ایرانیان زیادی به شهر سفر می کنند. بانک اطلاعات هتل قصد دارد در مطلب زیر هتلی را در پاتایا به شما معرفی خواهیم کرد که در ساحل زیبای پاتایا واقع شده و از نظر موقعیت جغرافیایی شرایط بسیار خوبی را دارا می باشد.

هتل  مونترا پاتایا (Hotel The Monttra Pattaya)

هتل در رده هتل های ۵ ستاره قرار دارد که در سواحل جنوبی پاتایا ساخته شده است. این هتل دارای ساحلی اختصاصی با منظره ای رویایی از دریا می باشد. همچنین هتل دارای باغی در کنار ساحل است که در این باغ مهمانان می توانند اوقات بسیار آرامی را سپری کنند.

اتاق های هتل بسیار شیک و مدرن می باشند و دارای بالکن با صندلی راحتی است، مهمانان می توانند در این بالکن ها از منظره دریا ویا باغ لذت ببرند و به استراحت بپردازند. از امکانات اتاق ها می توان به: مینیبار، LCD، دستگاه قهوه ساز و … اشاره کرد.

هتل دارای یک تراس برای کسانی که از حمام آفتاب لذت می برند می باشد. 

مهمانان می توانند در هنگام میل کردن غذا از منظره زیبای دریا و یا باغ لذت ببرند و همچنین هتل این امکان را برای مهمانان فراهم کرده که از امکانات باربیکیو در باغ استفاده کنند و غذای خود را با دستان خود درست کنند. مهمانان می توانند صبحانه خود را در صورت تمایل در اتاق شخصی خود میل کنند.

هتل دارای استخر در فضای باز با امکانات تخته شیرجه و حمام آفتاب در کنار استخر می باشد.

از دیگر امکانات هتل می توان به: خدمات کامل نگهداری از کودکان، ماساژ، صندوق امانات و … اشاره کرد.

فاصله هتل با خیابان واکینگ استریت ۲.۱ کیلومتر می باشد.

فرودگاه پاتایا در ۳۱ کیلومتری هتل قرار دارد.

هتل ز مونترا با پاتایا هیل ۱.۱ کیلومتر فاصله دارد.

پارک آبی پاتایا در ۱.۳ کیلومتری هتل قرار دارد.

فاصله هتل با برج و پارک آبی پاتایا ۱.۴ کیلومتر می باشد.

کاباره آلکازار در ۴.۵ کیلومتری هتل می باشد.

مکان هتل مونترا پاتایا