بانک اطلاعات هتل در سری مطالب مربوط به پرطرفدارترین هتل های جهان به سراغ هتلی در پوکت، کشور تایلند رفته است. هتل های فراوانی در شهر پوکت وجود دارد که دارای امکانات فراوانی می باشند، سای تریپ ادوایزر با نظر سنجی که انجام داده است هتل هایی را به عنوان محبوت ترین هتل های پوکت معرفی کرده است که ما در این مطلب به طور کامل به بررسی یکی از این هتل ها می پردازیم.

هتل هالیدی این ریزورت پوکت (Holiday Inn Resort Phuket)

هتل در ردیف هتل های ۴ ستاره قرار دارد، که از نظر جغرافیایی در قلب ساحل پاتونگ قرار دارد و فقط ۱ دقیقه پیاده با ساحل در یا فاصله دارد و همچنین هتل دارای ساحل اختصاصی می باشد.

این هتل همان طور که گفته شد در قلب ساحل پاتونگ واقع شده است در کنار مراکز خرید، رستوران ها و کلاب های شبانه پاتونگ.

هتل از ۳۹۸ اتاق با تمامی امکانات رفاهی و مدرن تشکیل شده است و تعدادی از اتاق ها علاوه بر اتاق بزرگسالان اتاق مخصوص کودکان را نیز دارا می باشد. 

هتل هالیدی این ریزورت دارای ۶ استخر شنا می باشد که در کنار استخر هایی که در فضای باز می باشند تمامی امکانات حمام آفتاب تعبیه شده است. در کنار این استخر ها بار تعبیه شده است تا مهمانان بتوانند از انواع نوشیدنی ها در لحظات خوش خود استفاده کنند.

هتل دارای ۴ ناهار خوری مجزا می باشد. یکی از غذاهای معروف این رستوران هتل استیک های ویژه ای می باشد که سرو می کند، رستوران هتل یک منو کامل نیز از غذاهای تایلندی را برای مهمانان سرو می کند. در رستوران Terrazzo مهمانان می توانند غذاهای لذیذ ایتالیایی را میل کنند و همچنین در رستوران The Sea Breeze Café تمامی غذاهای بین الملی سرو می شود.

از دیگر امکانات هتل می توان به؛ باغ، ماساژ، خدمات اسپا، خدمات درمانی، مرکز تجارت، سالن زیبایی، یک بازار کوچک و … اشاره کرد.

هتل امکانات ویژه ای را برای سرگرم کردن کودکان قرا دارده؛ از کلاب کودکان گرفته تا خدمات کامل نگه داری از کودکان.

هتل با مرکز شهر پوکت ۱۵ دقیقه فاصله دارد.

استارباکس پات.نگ بیچ در ۳۰۰ متری هتل قرار دارد.

فاصله هتل با بنگلارود ۷۰۰ متر می باشد.

بانانا واک Banana Walk  در ۵۰۰ متری هتل می باشد.

فاصله هتل با کاباره سیمون ۱.۱ کیلومتر است.

مکان هتل هالیدی این ریزورت پوکت

منبع:Tripadvisor/Booking