در شهر بانکوک تایلند هتل های فراوانی وجود دارد، در این مطلب بانک اطلاعات هتل تصمیم دارد برترین هتل این شهر را که در سایت تریپ ادوایزر معرفی شده برای شما معرفی کند. 

هتل ماندارین اورینتال بانکوک (Hotel Mandarin Oriental Bangkok)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره قرار دارد، همچنین هتل جز هتل های لوکس نیز قرار دارد. موقعیت جغرافیایی هتل بسیار مناسب می باشد که در مرکز شهر بانکوک در کنار رودخانه پائوپرایا قرار دارد.

هتل دارای ۳۶۸ اتاق می باشد. اتاق های هتل بسیار بزرگ می باشند و دارای مدرن ترین و لوکس ترین امکانات رفاهی می باشند، اتاق ها دارای پنجره هایی از کف تا سقف با منظره زیبای رودخانه می باشند. مبلمان اتاق ها با چوب درخت ساج و ابریشم تایلندی ساخته شده اند که منظره زیبایی به اتاق ها می دهد.

هتل دارای چندین رستوران می باشد که انواع غذاهای بین المللی را سرو می کنند. رستوران  Le Normandie منو بسیار وسیعی از غذاهای فرانسوی را سرو می کند. در رستوران Lord Jim’s مهمانان می توانند ناهار را به صورت بوفه میل کنند با طیف وسیعی از غذاهای بین المللی و غذاهای دریایی. همچنین مهمانان می توانند از غذاهای چینی در رستوران چینی هتل لذت ببرند. رستوران هتل دارای منو غذاهای رژیمی می باشد. در صورت تمایل می توان در این هتل صبحانه خود را در اتاق میل کرد.

هتل دارای سرویس قایق رایگان و تاکسی BTS به مرکز خرید روی آب بانکوک می باشد.

از دیگر امکانات هتل می توان به؛ تراس آفتاب گیر، باغ، خدمات اسپا، ماساژ، کلاب کودکان،خدمات نگهداری از کودکان، زمین تنیس، کتابخانه و … اشاره کرد.

هتل دارای یک استخر بزرگ در فضای باز با تمامی امکانات حمام آفتاب می باشد. 

هتل ماندارین اورینتال کلاس های آموزشی آشپزی و یوگا را برای مهمانان برگذار می کند.

هتل ۳.۵ کیلومتر با محله چینی ها و معبد آف دون فاصله دارد.

این هتل با پل تکسیم ۶۰۰ متر فاصله دارد.

معبد گلدن مونت در ۳.۴ کیلومتری این هتل واقع شده است.

معبد گرند پالاس ۳.۸ کیلومتر با هتل فاصله دارد.

مکان هتل ماندارین اورینتال بانکوک

 

منبع:Tripadvisor/Booking