یکی از دغدغه های مسافرت های خانوادگی مناسب بودن مکان هتل برای تمامی اعضای خانواده می باشد. بانک اطلاعات هتل قصد دارد در هر شهری هتل هایی که مناسب تمامی اعضای خانواده می باشد را برای افرادی که قصد مسافرت به خارج از کشور دارند معرفی کند. در ادامه هتل های خانوادگی ما به هتلی در بلک (کشور ترکیه) که در ۳۰ کیلومتری آنتالیا واقع شده و جز شهرهای آنتالیا می باشد را به شما معرفی کنیم.

هتل کریستال تات بیچ گلف ریزورت و اسپا (Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره قرار دارد که از نظر موقعیت جغرافیایی در ساحل دریا قرار دارد و تنها ۳ دقیقه پیاده با ساحل اختصاصی هتل فاصله دارد. هتل یک اقامت لوکس در ساحل دریای مدیترانه را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

هتل دارای ۵۰۳ اتاق با تمامی امکانات مدرن ی باشد. اتاق های لوکس، اتاق های مخصوص عروس داماد و … . اتاق ها یک منظره رویایی از دریا و یا باغ را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

یک هتل زمانی در رده هتل های خانوادگی قرار می گیرد که علاوه بر امکانات مخصوص بزرگسالان، امکانات کاملی را نیز برای کودکان و نوجوانان داشته باشد.

هتل کریستال تات بیچ کامل ترین امکانات را در اختیار کودکان قرار می دهد، کهدر زیر به آن ها اساره می کنیم؛

تجهیزات بازی در فضای باز برای کودکان و نوجوانان، شبکه های تلوزیونی کودکان، کتاب_دی وی دی_موسیقی برای کودکان، خدمات نگهداری از کودکان، کلاب کودکان، زمین بازی کودکان و سرگرمی های آبی برای کودکان.

هتل امکانات مناسبی را نیز برای اوقات فراغت بزرگسالان فراهم کرده. یک زمین گلف با ۲۷ سوراخ با منظره کوه و دریا، ۵ زمین تنیس، باشگاه بدن سازی، کلاب شبانه، سرگرمی های شبانه، کتابخانه، دیسکو در فضای باز در تابستان و … .

یکی از ویژه گی های منحصر به فرد هتل دارا بودن تمامی سرگرمی های آبی می باشد. هتل دارای استخر هایی در فضای باز و سرپوشیده می باشد، مهمانان می توانند در کنار استخر ها از حمام آفتاب و بار کنار استخر لذت ببرند.

هتل دارای تمامی سرگرمی های آبی از جمله؛ سرسره آبی، امکانات موج سواری، قایقرانی، غواصی و … می باشد.

هتل دارای ۴ رستوران می باشد که غذاهای ترکی، ایتالیایی، مکزیکی و غذاهای دریایی را سرو می کنند. در صورت تمایل مهمانان می توانند صبحانه خود را در اتاق سرو کنند. 

از آنجایی که در نام هتل نیز مشخص است هتل دارای مدرن ترین و کامل ترین خدمات اسپا، ماساژ، سونا و … می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های هتل دارا بودن زمین گلف به مساحت ۳ کیلومتر می باشد و همچنین هتل به باشگاه های گلف آنتالیا نزدیک می باشد.

کلاب گلف آنتالیل در فاصله ۱.۱ کیلومتری این هتل واقع شده است و کلاب گلف گلوریا در ۱۲.۷ کیلومتری این هتل می باشد.

هتل یک رانندگی ۱۰ دقیقه ای با آمفی تئاتر آسپندوس فاصله دارد.

این هتل با فرودگاه بین المللی آنتالیا ۳۰ کیلومتر فاصله دارد.

هتل ۲۲ کیلومتر با EXP2016 آنتالیا فاصله دارد.

مکان هتل کریستال تات بیچ گلف ریزورت و اسپا