شهر ساحلی گوا در هند یکی از مکان های بسیار عالی برای گذراندن تعطیلات خانوادگی می باشد. بانک اطلاعات هتل در این مطلب هتلی خانوادگی را در گوا برای خوانندگان محترم خود معرفی می کند.

با ما همراه باشید تا درباره این اقامتگاه خانوادگی بیشتر بدانید؛

هتل کاراولا بیچ ریزورت گوا (Hotel Caravela Beach Resort Goa)

این هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره ساحلی می باشد که اقامتگاه بسیار عالی برای گذراندن تعطیلات خانوادگی می باشد. از نظر موقعیت جغرافیایی هتل از یک سمت در میان جنگل های سرسبز قرار دارد و از طرف دیگر مشرف به ساحل می باشد. هتل در ساحل مشهور وارکا (Varca Beach) قرار دارد و مهمانان می توانند از ساحل خصوصی هتل که در این ساحل تعبیه شده استفاده کنند.

اتاق های اقامتگاه دارای امکاناتی لوکس است و مهمانان می توانند در بالکن اتاق ها به استراحت بپردازند و از منظره های زیبای دریا، جنگل و یا استخر لذت ببرند. در اتاق های اقامتگاه کاراولا بیچ امکاناتی همچون مینیبار، دستگاه چای ساز و قهوه جوش تعبیه شده است.

هتل دارای ۷ ناهار خوری می باشد ک هطیف وسیعی از غذاهای هندی، بین المللی و غذاهای دریایی را برای مهمانان سرو می کنند. رستوران Lanai & Cafe Cascada در تمامی وعده ها غذاهای بین المللی را برای مهمانان سرو می کند. رستوران های Castaways و Beach Shack در تمام طول روز آماده خدمت رسانی به مهمانان می باشد. در رستوران Carnaval طیف گسترده ای از غذاهای آسیایی را برای مهمانان سرو می کند. مهمانان می توانند در بارهای Sunset Bar، Island Bar و Atrium Bar طیف وسیعی از نوشیدنی ها و تنقلات را میل کنند.

اقامتگاه کاراولا بیچ دارای استخر در فضای باز می باشد که در کنار این استخر باری قرار داده شده تا مهمانان در هنگام لذت بردن از شنا و حمام آفتاب نوشیدنی دلخواه خود را میل کنند.

یکی از ویژگی های هتل های خانوادگی امکاناتی می باشد که برای کودکان فراهم آورده اند. در این اقامتگاه امکاناتی همچون کلاب کودکان، زمین بازی کودکان، خدمات نگهداری از کودکان و … برای مهمانان وجود دارد.

از دیگر امکانات این اقامتگاه خانوادگی می توان به: امکانات برگزاری مراسم عروسی، امکانات ورزش های آبی، ماساژ، خدمات اسپا، ی.گا، زمین تنیس، سونا، جکوزی، کلاس های رقص، کلاب شبانه، قایقرانی، غواصی، موج سواری، ماهیگیری، زمین گلف، کتابخانه اشاره کرد.

ساحل بنولیم (Benaulim beach) با اقامتگاه کاراولا بیچ گوا ۵.۵ کیلومتر فاصله دارد.

ایستگاه راه آهن مارگائو تا هتل ۷.۴ کیلومتر فاصله دارد. Margao Railway Station 

مکان اقامتگاه خانوادگی کاراولا بیچ گوا

 

منبع: Booking.Com