شهر پوکت در تایلند دارای جنگل های گرمسیری و سواحل بسیار زیبایی می باشد. بانک اطلاعات هتل در این مقاله خوانندگان محترم خود را با اقامتگاهی در جنگل های پوکت آشنا می کند.

با ما همراه باشید تا با این اقامتگاه جنگلی بیشتر آشنا شوید؛

هتل ویلا زولیتود اند اسپا پوکت (Villa Zolitude Resort & Spa Phuket)

این اقامتگاه در ردیف هتل های ۵ ستاره لوکس قرار دارد. موقعیت جغرافیایی ویلا در جنگل هایی که در دامنه کوه می باشد قرار دارد و به ساحل چالونگ (Chalong Beach) مشرف است.

اقامتگاه ویلا زولیتود اند اسپا پوکت از ویلا های مجزا ساخته شده است و تمامی امکانات یک هتل لوکس ۵ ستاره را دارا می باشد. برخی از ویلا ها استخر خصوصی نیز دارند. مهمانان می توانند در اتاق نشیمن ویلا ها که با مبلمانی شیک تزیین شده اند به استراحت بپردازند و مینیبار تعبیه شده در ویلا ها نوشیدنی مورد علاقه خود را میل کنند. نکته دیگر این ویلا ها وان حمام و دوش بر روی تراس در فضای باز با منظره ی رویایی از جنگل می باشد.

رستوران ۱۸۰° Wine & Dine منو قوی از غذاهای آسیایی و بین المللی را برای مهمانان سرو می کند و همچنین دارای منو غذاهای دریایی نیز می باشد. مهمانان می توانند در این اقامتگاه غذاهای خود را بر روی تراس با منظره ای زیبا میل کنند. مهمانان می توانند در این ویلا از انواع قهوه ها و نوشیدنی ها لذت ببرند.

اقامتگاه ویلا زولیتود پوکت دارای ترانسفر رایگان به مرکز جشنواره های پوکت (Central Festival Phuket) و ساحل نای هارن (Nai Harn Beach) می باشد.

همان گونه که در نام ویلا زولیتود اند اسپا پوکت نمایان است این هتل دارای خدمات ویژه و لوکس اسپا می باشد. مانند: درمان های زیبایی، ماساژ، جکوزی و … .

از دیگر امکانات هتل می توان به استخر در فضاب باز، کتابخانه، خدمات نگهداری از کودکان و … اشاره کرد.

کافه/بار Kan Eang 2 Seafood با هتل ۳ کیلومتر فاصله دارد.

رستوران Kan Eang@Pier Seafood Restaurant در ۳ کیلومتری هتل می باشد.

معبد چالونگ با هتل ۲.۳ کیلومتر فاصله دارد. Chalong Temple

فرودگاه بین المللی پوکت در ۴۰ دقیقه ای هتل می باشد. Phuket International Airport

مکان هتل جنگلی ویلا زولیتود در پوکت

 

منبع: Booking.com