شهر آنتالیا در ترکیه یکی از مقاصد گردشگری می باشد که دارای تمام ویژگی های یک مکان مناسب برای گذراندن تعطیلاتی شاد را دارا می باشد. این شهر با دارا بودن سواحل زیبا، مراکز خرید و تفریحی بزرگ، خیابان هایی دیدنی فضایی بسیار عالی را برای توریست ها به وجود آورده است. بانک اطلاعات هتل شما خوانندگان محترم را با هتلی برای کافه گردی در آنتالیا می خواهد آشنا کند.

با ما همراه باشید تا درباره این هتل مناسب کافه گردی بیشتر بدانید؛

هتل مارمارا آنتالیا (The Marmara Hotel Antalya)

هتل در رده هتل های ۵ ستاره قرار دارد. از نظر موقعیت جغرافیایی هتل بر روی تپه فالز (Falez) قرار دارد و مشرف به دریای مدیترانه (ساحل توکویس Turquoise Coast) می باشد و همچنین در موقعیتی مناسب نسبت به شهر و خیابان های پر از کافه ها و بار ها قرار دارد. هتل مارمارا آنتالیا دارای یک ساحل خصوصی می باشد که تمامی امکانات رفاهی در این ساحل تعبیه شده است.

هتل مارمارا آنتالیا دارای باغی است که مهمانان می توانند در این باغ به استراخت بپردازند و به تماشای آب های لاجوردی دریای مدیترانه بنشینند.

اتاق ها هتل مارمارا آنتالیا تمامی امکانات رفاهی یک هتل ۵ ستاره را دارا می باشد و با دکوری شیک تزیین شده است. از داخل اتاق ها مهمانان می توانند به تماشای منظره زیبای دریا و یا کوه های توروس (Taurus Mountains) را تماشا کنند. هتل امکان سرو صبحانه در اتاق را برای مهمانان فراهم آورده است.

رستوران TUTI در وعدها های صبحانه و شام غذاهای لذیذ ترکی و بین المللی را برای مهمانان سرو می کند. بار هتل در باغ قرار دارد و فضایی بسیار زیبا را دارا می باشد در این بار مهمانان می توانند از انواع نوشیدنی ها لذت ببرند.

یکی از ویژگی های هتل مارمارا آنتالیا امکان ورود حیوانات خانگی به داخل هتل می باشد.

از دیگر امکانات هتل می توان به : استخر در فضای باز، جکوزی، ماساژ، خدمات اسپا، سونا، کتابخانه، غواصی، خدمات نگهداری از کودکان و … اشاره کرد.

فاصله هتل با کافه ها و بار های آنتالیا؛

کافه/بار Türk Kahvesi  با هتل ۱۰۰ متر فاصله دارد.

کافه/بار Starbucks که یکی از مشهور ترین کافه/بار های آنتالیا است در ۹۰۰ متری هتل می باشد.

رستوران Günaydın Restaurant یا هتل ۲.۵ کیلومتر فاصله دارد.

رستوران Big Chefs با هتل ۲.۵ کیلومتر راه دارد.

فاصله هتل مارمارا آنتالیا با دیگر مراکز این شهر؛

مرکز خرید شی مال ای وی ام با هتل ۷۰۰ متر فاصله دارد. Shemall AVM

مرکز خرید لورا در فاصله ۷۰۰ متری هتل می باشد. Laura Shopping Mall

مرکز خرید ترا سیتی با هتل ۱.۷ کیلومتر راه دارد. Terra City Shopping Mall 

فرودگاه آنتالیا در فاصله ۸.۷ کیلومتری هتل می باشد. Antalya Airport

مکان هتل مارمارا آنتالیا مناسب کافه گردی

 

منبع: Booking.com