آلانیا در ترکیه یکی از مقاصدی می باشد که مکانی بسیار رمانتیک برای گذراندن تعطیلات عاشقان می باشد. بانک اطلاعات هتل برای خوانندگان محترم خود هتلی رمانتیک در آلانیا را قصد دارد معرفی کند که مکانی بسیار لوکس و رمانتیک می باشد.

با ما همراه باشید تا درباره این هتل رمانتیک بیشتر بدانید؛

هتل ویلا آگوستو بوتیک اند اسپا آلانیا (Villa Augusto Boutique Hotel & SPA Alanya)

در برخی از سایت های معتبر هتل دنیا این هتل،ویلا را در ردیف هتل های ۵ ستاره قرار دارد اند ولی سایت بوکینگ به این مکان ستاره نداده است. از نظر موفعیت جغرافیایی این هتل رمانتیک در ساحل آلانیا قرار دارد و تنها ۲ دقیقه پیاده با ساحل خصوصی خود فاصله دارد. ویلا آگوستو بوتیک در میان باغی سرسبز مشرف به ساحل دریا ساخته شده است.

ویلا های این اقامتگاه عاشقانه تمامی امکانات رفاهی یک هتل ۵ ستاره را دارا می باشد. طراحی اتاق ها منحصر به فرد هستند و دیوار پوش های بسیار زیبا بر روی دیوار ها نصب شده اند. ویلا ها دارای اتاق نشیمن جداکانه با مبلمانی کلاسیک می باشند و مهمانان می توانند در بالکن خصوصی خود به استراحت بنشینند و لحظات عاشقانه خود را با منظره ای دل ربا از آب های زیبای دریا سپری کنند. در صبح عاشقانه مهمانان می توانند صبحانه خود را در اتاق خود میل کنند.

ویلا آگوستو بوتیک آلانیا دارای ۴ رستوران می باشد که در این رستوران ها طیف گسترده ای از غذاهای فرانسوی، ایتالیایی، ترکی و بین المللی برای مهمانان سرو می شود. مهمانان می توانند شام رمانتیک خود را بر روی تراس با منظره آب های لاجوردی میل کنند. بار هتل انواع نوشیدنی ها را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

هتل دارای استخر در فضای باز می باشد که در کنار این استخر امکانات حمام آفتاب تعبیه شده است. 

همان گونه که در نام هتل معلوم است، این هتل امکانات ویژه اسپا را در اختیار مهمانان قرار می دهد و امکاناتی نظیر سونا، ماساژ، درمان های زیبایی، حمام ترکی و … شامل این خدمات می شود.

ویلا آگوستو بوتیک اند اسپا با فرودگاه قاضی پاشا ۵۰ کیلومتر فاصله دارد. Gazipasa Airport

ایستگاه اتوبوس آلانیا در فاصله ۱۰.۸ کیلومتری هتل می باشد. Alanya Bus Station

لونا پارک آلانیا در فاصله ۹.۹ کیلومتری هتل می باشد. Alanya Lunapark

پارک آبی آلانیا با هتل ۱۲ کیلومتر فاصله دارد. Alanya Aquapark

مرکز فرهنگی آلانیا در فاصله ۱۲.۱ کیلومتری هتل می باشد. Alanya Culture Center

قلعه آلانیا با هتل ۱۲.۷ کیلومتر راه دارد. Alanya Castle

مکان هتل رمانتیک ویلا آگوستو بوتیک اند اسپا آلانیا

منبع:Booking.com