شهر بیروت در لبنان یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای خانواده های ایرانیان می باشد. این شهر دارای مکان های گردشگری و تفریحی بسیاری است. بانک اطلاعات هتل در این مقاله شما را با هتلی خانوادگی در بیروت آشنا می کند. دلیل انتخاب ما برای انتخاب این هتل خانوادگی این بود تا افرادی که قصد گذراندن تعطیلاتی خانوادگی در این شهر را دارند در انتخاب هتل دچار سردرگمی نشوند.

هتل جفینور روتانا بیروت (Hotel Gefinor Rotana – Beirut)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره قرار دارد که تمامی امکانات مورد نیاز برای راختی یک خانواده را فراهم آورده است. از نظر موقعیت جغرافیایی هتل دارای مکانی بسیار عالی در شهر بیروت می باشد، هتل جفینور (جفاینر) روتانا بیروت تنها ۱۲ دقیقه پیاده با ساحل دریای مدیترانه راه دارد و در منطقه مشهور الحمرا (Hamra area) واقع شده است، و با خیابان پر جنب و جوش این منطقه تنها ۵ دقیقه پیاده فاصله دارد.

اتاق های هتل جفینور (جفاینر) روتانا بیروت دارای تمامی امکانات یک اتاق ۵ ستاره را دارا هستند و همچنین برخی اتاق ها دارای اتاق نشیمن جداگانه با مبلمانی شیک هستند. چپنجره اتاق ها بسیار بزرگ هستند و مهمانان می توانند منظره زیبای دریای مدیترانه و یا شهر را از این پنجره ها تماشا کنند.

رستوران Olive Garden دارای طیف گسترده ای از غذاهای لبنانی، بین المللی، شرقی، آمریکایی وهمچنین انواع کباب ها می باشد. این رستوران در تمامی وعده های روز آماده سرویس دادن به مهمانان می باشد. در The Moodz Lounge & Bar از لذیذ ترین قهوه ها و نوشیدنی ها لذت ببرند و انواع تنقلات را میل کنند.

هتل جفینور (جفاینر) روتانا بیروت دارای باری بر روی پشت بام می باشد کخ منظره بسیار رویایی را برای مهمانان بوجود آورده است. مهمانان می توانند در استخر ختل از منظره پانوراما لذت ببرند.

هتل های خانوادگی امکاناتی مانند: وعده غذایی کودکان، کانال های کودکان، خدمات نگهداری از کودکان و … را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

از دیگر امکانات هتل جفینور (جفاینر) روتانا بیروت می توان به: استخر در فضای باز، استخر سرپوشیده، سونا، تراس آفتابگیر و … اشاره کرد.

کافه/بار Hamra district for cafes با هتل تنها ۱۰۰ متر فاصله دارد.

رستوران Gruen  در ۱۰۰ متری هتل واقع شده است.

کافه/بار Salon Beirut با هتل ۳۰۰ متر فاصله دارد.

بازار خیابان الحمرا در ۷۰۰ متری هتل قرار دارد. Market Hamra Street 

میدان شهید در مرکز شهر با هتل ۱.۸ کیلومتر فاصله دارد. Martyr’s Square Downtown

خیابان مشهور مونت که مخصوص شب زنده داران است در فاصله ۲ کیلومتری هتل می باشد. (Monot Street (nightlife

مرکز خرید ای بی سی با هتل ۳.۱ کیلومتر فاصله دارد. ABC Shopping Mall

موزه ملی بیروت در فاصله ۳.۳ کیلومتری هتل می باشد. Beirut National Museum

فرودگاه بین‌المللی رفیق حریری بیروت با هتل ۸.۱ کیلومتر فاصله دارد. Beirut-Rafic Hariri International Airport

مکان هتل خانوادگی جفینور روتانا بیروت

منبع: Booking.com