منطقه لارا در آنتالیا یکی از مناطق ساحلی و پرطرفدار در آنتالیا می باشد. بانک اطلاعات هتل در این مقاله هتلی پرطرفدار در آنتالیا را برای خوانندگان خود معرفی می کند. 

با ما همراه باشید تا با این هتل پرطرفدار آشنا شوید؛

هتل لیبرتی لارا در آنتالیا (Liberty Hotels Lara Antalya)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره محبوب قرار دارد. هتل دارای ساحلی خصوصی در کنار دریای مدیترانه می باشد که در این ساحل تمامی تفریحات و ورزش های آبی برای مهمانان تعبیه شده است. مهمانان می توانند در این هتل در باغ به قدم زدن بپردازند.

اتاق های هتل دارای تمامی امکانات یک هتل ۵ ستاره را دارا می باشند. برخی از اتاق های هتل لیبرتی لارا دارای بالکن خصوصی هستند که در این بالکن ها صندلی راحتی قرار داده شده تا مهمانان بتوانند از مظره زیبای دریای مدیترانه لذت ببرند و در هنگام غروب از تماشای آب های لاجوردی به آرامش برسند. مهمانان می توانند صبحانه خود را در اتاق خصوصی خود میل کنند.

رستوران اصلی هتل امکان سرو غذا در فضای باز با منظره رویایی دریا را برای مهمانان فراهم آورده است و در این رستوران غذاهای لذیذ ترکی سرو می شود. در رستوران ایتالیایی هتل انواع پیتزاها و پاستاها در اختیار مهمانان قرار می گیرد. بار هتل تمامی نوشیدنی های موجود را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

یکی از دلایل محبوبیت هتل، استخر در فضای باز هتل لیبرتی لارا می باشد که انواع تفریحات آبی (پارک آبی، سرسر آبی و …) را برای مهمانان فراهم آورده است. و در کنار استخر صندلی های راحتی برای لذت بردن مهمانان از حمام آفتاب قرار داده شده است. 

از دیگر امکانات هتل لیبرتی لارا می توان به: والیبال ساحلی، استخر کودکان، کلاب کودکان، خدمات اسپا، سونا، استخر بازی کودکان، ماهیگیری، غواصی، جکوزی و … اشاره کرد.

مرکز خرید آنتالیوم پرمیوم لارا/کندو با هتل ۳۰۰ متر فاصله دارد. Antalium Premium Mall Lara/Kundu

پارک پروانه آنتالیا با هتل ۳.۳ کیلومتر فاصله دارد. Butterfly Park Antalya

فرودگاه آنتالیا در فاصله ۱۰ کیلومتری هتل قرار گرفته است. Antalya Airport

مکان هتل پرطرفدار لیبرتی لارا در آنتالیا

 

منبع: Booking.com