شهر ایروان در ارمنستان با جاذبه های توریستی و تفریحی خود پذیرای توریست های زیادی از سراسر دنیا می باشد. بانک اطلاعات هتل در میان هتل های فراوان این شهر یکی از لوکس ترین هتل های ایروان را به شما خوانندگان محترم معرفی می کند.

با ما همراه باشید تا با این هتل لوکس آشنا شوید؛

هتل لتر کمپلکس ایروان (Latar Hotel Complex)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره لوکس قرار دارد. از نظر موقعیت جغرافیایی هتل در منطقه آرام شهر ایروان می باشد که تنها ۱۵ دقیقه با مرکز شهر و میدان جمهوری فاصله دارد. هتل لتر کمپلکس ایروان در میان باغی زیبا ساخته شده تا مهمانان در زمان استراحت بتوانند در این باغ به پیاده روی بپردازند. در برخی از سایت های ایرانی بازگردانی فارسی این هتل لیتر ذکر شده است ، ولی ما با بررسی های انجام شده به نام درست لِتِر رسیده ایم.

هتل دارای ۱۹ اتاق و سویت لوکس می باشد که تمامی امکانات رفاهی موجود را برای مهمانان فراهم اورده اند. اتاق ها دارای دکوری کلاسیک می باشد و با رنگ های گرم تزیین شده اند. در تمامی اتاق های هتل مینیبار تعبیه شده است تا مهمانان در هر زمانی از شبانه روز به موشیدنی دسترسی داشته باشند. هتل امکان سروص صبحانه در اتاق را برای مهمانان فراهم آورده است. 

رستوران هتل  لِتر کمپلکس ایروان منو قوی از غذاهای اروپایی و ارمی را در اختیار مهمانان قرار می دهد. مهمانان می توانند از شیرینی های لذیذ ارمی در این هتل لذت ببرند. بار هتل دارای طیف گسترده ای از نوشیدنی ها در فضایی بسیار آرام می باشد. 

این هتل لوکس دارای سالن ضیافت و عروسی به ظرفیت ۸۰۰ نفر می باشد. 

از دیگر امکانات هتل لِتر کمپلکس می توان به: استخر در فضای باز، استخر سرپوشیده، استخر شیرجه، سونا، جکوزی، تراس آفتابگیر، زمین بازی کودکان و … اشاره کرد.

پارک عشاق با هتل ۶.۴ کیلومتر راه دارد. Lovers’ Park

مسجد آبی در فاصله ۷ کیلومتری هتل واقع شده است. Blue Mosque

قلعه ایروان با هتل ۷ کیلومتر فاصله دارد. Yerevan Cascade

سالن اپرا، باله و تئاتر ارمنستان در فاصله ۷.۳ کیلومتری هتل می باشد. Armenian Opera and Ballet Theatre

فرودگاه بین المللی زوارتنوتس در فاصله ۱۰ کیلومتری هتل می باشد. Zvartnots International Airport

مکان هتل لوکس لتر کمپلکس ایروان 

 

منبع: Booking.com