شهر کوش آداسی در ترکیه یکی از شهر های ساحلی می باشد که هر ساله مورد توجه توریست های زیادی قرار می گیرد. بانک اطلاعات هتل در این مقاله شما را با هتلی ساحلی در کوش آداسی آشنا می کند.

با ما همراه باشید تا درباره این هتل ساحلی بیشتر بدانید؛

هتل لبلو  اند ریزورت کوش آداسی (Le Bleu Hotel & Resort Kusadasi)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره ساحلی قرار دارد که در ساحل دریای اژه ساخته شده است. این نکته را باید ذکر کرد که در برخی از سایت های ایرانی نام این هتل لوبلو ذکر شده است.

هتل از نظر موقعیت جغرافیایی تنها ۲ دقیقه پیاده با ساحل اختصاصی خود راه دارد. در ساحل خصوصی هتل تمامی امکانات رفاهی برای استراخت مهمانان تعبیه شده است. از امکاناتی همچون صندلی راحتی، اسکله خصوصی، امکانات ورزش های آبی، غواصی و … اشاره کرد.

اتاق های هتل لبلو اند ریزورت کوش آداسی تمامی امکانات رفاهی را دارا و از دکوری بسیار زیبا و مدرن برخوردار می باشند. مهمانان می توانند در این اتاق ها از منظره زیبای دریا و یا باغ لذت ببرند. هتل امکان سرو صبحانه در اتاق را برای مهمانان فراهم آورده است.

هتل لبلو اند ریزورت دارای چندین رستوران می باشد که مهمانان می توانند در برخی از این رستوران ها غذای خود را بر روی تراس با منظره زیبایی از آب های لاجوردی دریای اژه میل کنند. 

در رستوران italian A La Carte طیف گسترده ای از غذاهای ایتالیایی در وعده شام سرو می شود. در ستوران اصلی هتل غذاهای دریایی و بین المللی سرو می شود. مهمانان می توانند در لابی هتل از انواع نوشیدنی ها لذت ببرند و همچنین هتل دارای بار دیگزی نیز می باشد.

هتل لبلو اند ریزورت کوش آداسی دارای چند استخر در فاضای باز با تمامی امکنات تفریحی (سرسر آبی و…) می باشد. در کنار استخر ها صندلی هایی برای لذت بردن از حمام آفتاب قرار داده شده و مهمانان می توانند از بار کنار استخر انواع نوشیدنی ها را میل کنند.

از امکاناتی که هتل برای کودکان قرار داده می توان به: زمین بازی کودکان، کلاب کودکان، خدمات نگهداری از کودکان و … اشاره کرد.

هتل لبلو اند ریزورت کوش آداسی امکاناتی همچون زمین تنیس، خدمات اسپا، سونا، حمام ترکی، کلاب شبانه، کتابخانه و … را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

مرکز شهر کوش آداسی که مکانی برای خرید و تفریح در میا کلاب های شبانه می باشد با این هتل ساحلی تنها ۳ کیلومتر فاصله دارد.

ساحل خصوصی بانوان در فاصله ۸۰۰ متری هتل قرار دارد. Ladies Beach

باشگاه ساحلی جید در ۲ کیلومتری هتل می باشد. Jade Beach Club

خیابان بار کوش آداسی با هتل ۲.۷ کیلومتر فاصله دارد. Kusadasi Bars Street

بازار بزرگ کوش آداسی با هتل لبلو تنها ۲.۸ کیلومتر راه دارد. Kusadasi Grand Bazaar

کوش آداسی مارینا در فاصله ۴.۱ کیلومتری هتل است. Kusadasi Marina

ترمینال اتوبوس کوش آداسی با هتل ۲.۲ کیلومتر فاصله دارد. Kusadasi Bus Terminal

فرودگاه عدنان مندرس ازمیر با هتل ۵۱ کیلومتر فاصله دارد. Izmir Adnan Menderes Airport

مکان هتل ساحلی لبلو کوش آداسی

منبع: Booking.com