شهر گوا در هند دارای ساحل های زیبایی در سطح خود می باشد. بانک اطلاعات هتل در زیر برای خوانندگان محترم خود هتلی تاریخی در گوا را توضیح می دهد. 

با ما همراه باشید تا با این اقامتگاه تاریخی بیشتر آشنا شوید؛

هتل فورت تیرکل گوا (Fort Tiracol Goa)

سایت معتبر بوکینگ به این هتل ستاره ای نداده و ما نیز با استناد به این سایت به این هتل ستاره ای نمی دهیم.( اما بر اساس دیگر سایت های برتر رزرو هتل در جهان هتل دارای درجه ۳ ستاره میباشد )  این مکان در گذشته قلعه ای بوده که در زمان استعمار پرتغال ساخته شده است و در ادامه تبدیل به اقامتگاهی توریستی شده است. در داخل اقامتگاه کلیسایی قرار دارد که مربوط به قرن ۱۷ میلادی می باشد. این اقامتگاه بر روی صخره ای روبه دریا قرار دارد که منظره ای رویایی را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

اتاق ها اقامتگاه فورت تیرکل دارای امکانات رفاهی مناسبی برای راحتی مهمانان می باشد. در برخی اتاق ها، اتاق نشیمن جداگانه با مبلمان شیک تعبیه شده است. در بالکن اتاق هل مهمانان می توانند از منظره دلربای دریا لذت ببرند. در تمامی اتاق ها چای ساز قرار داده شده است. مهمانان می توانند در صورت تمایل صبحانه خود را در اتاق میل کنند

رستوران The Tavern یک منو قوی از غذاهای مدیترانه ای، هندی، بین المللی و اروپایی را برای مهمانان سرو می کند. رستوران Garden Cafe Alfresco طیف گسترده ای از غذاهای هندی را برای مهمانان سرو می کند. رستوران های اقامتگاه امکان سرو غذا در فضای باز را برای مهمانان فراهم آورده است. باری که در اقامتگاه فورت تیرکل وجود دارد تمامی نوشیدنی های موجود را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

از دیگر امکانات اقامتگاه فورت تیرکل می توان به: ورزش های آبی، غواصی، ماهیگیری، باغ و … اشاره کرد.

ساحل آرامبول با هتل ۴.۴ کیلومتری فاصله دارد. Arambol Beach

فرودگاه بین المللی گوا با هتل ۴۰ کیلومتر فاصله دارد. Goa International Airport

مکان هتل تاریخی فورت تیرکل در گوا

 

منبع: Booking.com