بانک اطلاعات هتل در ادامه معرفی هتل های رمانتیک به سراغ شهر پوکت در تایلند رفته است. شهر پوکت یکی از شهرهای ساحلی توریستی دنیا محسوب می شود که هر ساله مقصد گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد.

با ما همراه باشید تا با اقامتگاهی عاشقانه در پوکت آشنا شوید؛

هتل پارسا ریزورت پوکت (Hotel Paresa Resort Phuket)

هتل در رده هتل های ۵ ستاره لوکس قرار دارد که در ساحل کامالا (Kamala Beach) ساخته شده است. این اقامتگاه رمانتیک از شرایط جغرافیایی منحصر به فردی برخوردار می باشد، از یک طرف بر روی صخره در جنگل های استوایی قرار دارد و از طرف دیگر مشرف به دریای آندامان (the Andaman Sea) می باشد.

این اقامتگاه دارای ویلا ها و سوئیت هایی لوکس با منظره ی رویایی روبه آب های لاجوردی دریا می باشد. تمامی ویلا ها دارای استخر خصوصی هستند که مهمانان می توانند لحظاتی عاشقانه را در این ویلا ها سپری کنند. در تمامی ویلاها دستگاه قهوه جوش، ipod، بار خصوصی تعبیه شده است.

این اقامتگاه رمانتیک دارای ۲ رستوران می باشد. رستوران Diavolo منو قوی از غذاهای ایتالیایی را برای مهمانان سرو می کند. رستوران Talung Thai طیف گسترده ای از غذاهای سنتی تایلندی را در اختیار مهمانان قرار می دهد. البته رستوران های این اقامتگاه امکان سرو غذا بر روی تراس با منظره ی رویایی از دریا را برای عاشقان فراهم آورده است.

از دیگر امکانات اقامتگاه رمانتیک پارسا ریزورت پوکت می توان به: ماساژ، خدمات اسپا، استخر در فضای باز، کتابخانه، غواصی، ماهیگری، خدمات نگهداری از کودکان اشاره کرد.

این اقامتگاه برای مهمانان دوست دار غذاهای تایلندی کلاس های آموزشی آشپزی تایلندی برگزار می کند.

ساحل کلسیم با هتل ۳.۱ کیلومتر فاصله دارد. Kalim Beach

ساحل بهشت در فاصله ۳.۸ کیلومتری هتل قرار دارد. Paradise Beach

فانتاسی پوکت با هتل ۴ کیلومتر فاصله دارد. Phuket FantaSea

فرودگاه بین المللی پوکت در فاصله ۱ ساعتی هتل می باشد. Phuket International Airport

مکان اقامتگاه عاشقانه پارسا ریزورت پوکت

 منبع: oyster/Booking