شهر جیپور در هند برای ایرانیا مکان شناخته شده ای نمی باشد ولی این شهر پر است از جاذبه های گردشگری و مکان های تفریحی. هر ساله شهر جیپور دارای هتل های برتری در میان هتل های جهان می باشد. بانک اطلاعات هتل در این مقاله به بررسی هتلی خانوادگی در جیپور می پردازد.

با ما همراه باشید تا با این هتل خانوادگی بیشتر آشنا شوید؛

هتل فیرمونت جیپور (Hotel Fairmont Jaipur)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره لوکس می باشد که اقامتگاهی بسیار عالی برای خانواده ها است. این هتل در میان باغ های سرسبز ساخته شده است. ساختمان هتل بیشتر شبیه کاخ های گذشته هندی می باشد که با مدرن ترین امکانات رفاهی تجهیز شده است.

اتاق های هتل فیرمونت جیپور دارای دکور های کلاسیک می باشند و در این اتاق ها مدرن ترین امکانات قرار گرفته شده است. مهمانان می توانند در بالکن اتاق ها به استراحت بپردازند و از منظره های زیبا لذت ببرند. در تمامی اتاق های هتل گاوصندوق، ipod، دستگاه قهوه جوش و … قرار داده شده است. هتل امکان سرو صبحانه در اتاق را برای مهمانان فراهم آورده است.

هتل فیرمونت جیپور دارای ۴ غذا خوری می باشد. رستوران Zoya در تمام روز آماده سرو غذا برای مهمانان می باشد. در رستوران Zarin غذاهای هندی و ایرانی سرو می شود. مهمانان می توانند در Anjum چای بعد از ظهر خود را میل کنند. رستوران Raj Era با منو قوی از غذاهای لذیذ در پشت بام هتل با منظره ای رویایی آماده خدمت رسانی به مهمانان می باشد. بار Aza یک بار در کتابخانه می باشد که در فضایی بسیار آرام انواع نوشیدنی ها را برای مهمانان سرو می کند.

یکی از ویژگی های هتل های خانوادگی امکانات کودکان می باشد. که این هتل امکاناتی نظیر : کلاب کودکان، زمین بازی کودکان، اتاق بازی کودکان، بوفه کودکان، غذای کودکان، خدمات نگهداری از کودکان و… را برای مهمانان فراهم آورده است.

در کنار استخر در فضای باز هتل صندلی های راحتی قرار داده شده تا مهمانان بتوانند از حمام آفتاب لذت ببرند.

از دیگر امکانات هتل می توان به: ماساژ، خدمات کامل اسپا، سونا، سرگرمی های شبانه، کتابخانه و … اشاره کرد.

هتل با فرودگاه بین المللی جیپور ۲۷ کیلومتر فاصله دارد. Jaipur International Airport 

فاصله هتل با ایستگاه راه آهن جیپور ۲۷ کیلومتر می باشد. Jaipur Railway Station

مکان هتل خانوادگی فیرمونت جیپور 

منبع: Booking.com