شهر سن پترزبورگ در روسیه یکی از مقصد های گرشگری برتر دنیا می باشد. بانک اطلاعات هتل در این مقاله با استناد به سایت های معتبر بوکینگ و تریپ ادوایز قصد دارد برترین هتل سن پترزبورگ را به شما خوانندگان محترم معرفی کند. این هتل در سایت بوکینگ از بالاترین امتیاز برخوردار است و در سایت تریپ ادوایزر در ردیف برترین هتل های سن پترزبورگ قرار دارد.

با ما همراه باشید تا با برترین هتل سن پترزبورگ آشنا شوید؛

هتل فور سیزن لیون پالاس سن پترزبورگ (Four Seasons Hotel Lion Palace St. Petersburg)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره برتر قرار دارد. یکی از دلایل برترین بودن هتل موقعیت جغرافیایی هتل می باشد که در قلب شهر سن پترزبورگ قرار دارد. این هتل به بیشتر مناطق تاریخی و دیدنی سن پترزبورگ نزدیک می باشد. ساختمان هتل مربوط به قرن ۱۹ میلادی است.

اتاق های هتل از امکانات بسیار لوکسی برخوردار می باشند و دکور اتاق ها به سبک معماری امپراتوری روسیه می باشد. اتاق ها دارای اتاق نشیمن جداگانه با مبلمانی لوکس هستند. در تمامی اتاق های هتل مینیبار و دستگاه قهوه جوش تعبیه شده است تا مهمانان در هر زمانی از شبانه روز به نوشیدنی دسترسی داشته باشند. حمام اتاق ها از سنگ مرمر گران بها می باشند. هتل امکان سرو صبحانه در اتاق را برای مهمانان فراهم آورده است.

رستوران Tea Lounge در وعده های صبحانه و ناهار غذاهای روسی و اروپایی را برای مهمانان سرو می کند. در رستوران Percorso هتل فور سیزن لیون پالاس یک منو قوی از غذاهای ایتالیایی در اختیار مهمانان قرار می گیرد و نیز این رستوران در تمامی وعده های صبحانه، ناهار و شام آماده خدمات رسانی به مهمانان می باشد. رستوران Sintoho در وعده شلم غذاهای کانتونی، چینی و ژاپنی را برای مهمانان سرو می کند. بار هتل طیف گسترده ای از نوشیدنی ها و تنقلات را برای مهمانان فراهم آورده است. نکته دیگر درباره این هتل قهوه های آن می باشد که از شهرت خوبی برخوردار است. 

یکی از ویژگی ها هتل امکان ورود حیوانات خانگی به داخل هتل می باشد.

از دیگر امکانات هتل فور سیزن لیون پالاس سم پترزبورگ می توان به: خدمات کامل اسپا، استخر، سونا، خدمات نگهداری از کودکان و … اشاره کرد.

کارمندان این هتل برتر به زبان های چینی، ترکی، روسی، ایتالیایی، مجارستانی، فرانسوی، اسپانیایی، انگلیسی، آلمانی و عربی مسلط می باشند.

میدان وورتسوایا (بازگردانی دقیق نیست) با هتل ۳۰۰ متر فاصله دارد. the Dvortsovaya Square

کلیسای جامع سنت اسحاق با هتل تنها ۱۰۰ متر فاصله دارد. Saint Isaac’s Cathedral

ساختمان ادمیر اللتی با هتل ۳۰۰ متر فاصله دارد. Admiralty Building

هتل با مجسمه برنزی اسب سواری ۳۰۰ متر فاصله دارد. Bronze Horseman Statue

میدان سنا در فاصله ۴۰۰ متری هتل می باشد. Senate Square  

بنای یادبود نیکلاس در فاصله ۴۰۰ متری هتل می باشد. Monument to Nicholas 

کاخ مارینسکی با هتل ۵۰۰ متر راه دارد. Mariinsky Palace

میدان کاخ در ۶۰۰ متری هتل می باشد. Palace Square

تئاتر مارینسکی با هتل ۱.۳ کیلومتر فاصله دارد. Mariinsky Theatre

ایستگاه مترو ادمیر لتی اسکایا با هتل تنها ۴۰۰ متر فاصله دارد. Admiralteyskaya Metro Station

ایستگاه قطار موسکوفسکی با هتل ۳.۱ کیلومتر فاصله دارد. Moskovsky Train Station

فرودگاه بین المللی پالکوو در فاصله ۱۵ کیلومتری هتل می باشد. Pulkovo International Airport

مکان هتل برتر فور سیزن لیون پالاس سن پترزبورگ

 

 منبع: Tripadvisor/Booking