شهر کوالالامپور در مالزی دارای هتل با ساحل خصوصی نمی باشد ولی شهرستان های اطراف این شهر دارای هتل در ساحل خصوصی هستند. بانک اطلاعات هتل برای شما خوانندگان محترم یکی از معدود ویلاهای ساحلی لوکس در کوالالامپور را برای شما انتخاب کرده است.

با ما همراه باشید تا درباره این اقامتگاه ساحلی بیشتر بدانید؛

هتل گلد کوست اونی سپانگ کوالالامپور (AVANI Sepang Goldcoast Resort Kuala Lumpur)

این هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره ساحلی قرار دارد. که در ساحل شهرستان کامپونگ باگان لالانگ (Kampong Bagan Lalang) در ۹۰ کیلومتری مرکز شهر کوالالامپور واقع شده است. این اقامتگاه ساحلی دارای امکاناتی لوکس می باشد که در میان باغی ساخته شده که ویلا های این اقامتگاه بر روی آب قرار دارد. در ساحل خصوصی هتل تمامی امکانات رفاهی برای حمام آفتاب تعبیه شده است.

سوئیت های اقامتگاه گلد کوست اونی سپانگ به سبک ویلا می باشند و بر روی آب قرار دارند که منظره رویایی از دریا را در اختیار مهمانان قرار می دهد، در این ویلاها مهمانان می توانند از نسیم خنک ساحل دریا استفاده کنند. همچنین ویلا ها دارای صندلی در فضای باز هستند که مهمانان می توانند غروب بسیار زیبای دریا را از روی این صندلی ها تماشا کنند. اتاق ها دارای مبلمان چوبی کلاسیک و کف پوش های چوبی هستند.

اقامتگاه ساحلی گلد کوست اونی سپانگ دارای ۶ ناهار خوری میباشد که تعدادی از این رستوران ها امکان سرو غذا ذر فضای باز با منظره خیره کننده از دریا را برای مهمانان فراهم آورده است. رستوران Bila BIla در تمامی طول روز غذاهای محلی مالزی و بین المللی را سرو می کند. رستوران Hai Sang Lou مخصوص غذاهای چینی می باشد، این رستوران در وعده های ناهار و شام آماده خدمات رسانی به مهمانان می باشد. رستوران Perahu مخصوص غذاهای کبابی و مالزی می باشد. رستوران Sepoi Sepoi آماده خدمات رسانی در وعده های صبحانه، ناهار و شام به مهمانان می باشد. بار هتل در فضایی رویایی برای مهمانان خدمات ویژه ای را ارائه می دهد.

در کنار استخر در فضای باز هتل صندلی های راحتی قرار داده شده تا مهمانان از حمام آفتاب لذت ببرند.

اقامتگاه گلد کوست اونی سپانگ کوالالامپور دارای امکانات رفاهی مناسبی نیز برای کودکان می باشد. مانند: زمین بازی کودکان، اتاق بازی کودکان، خدمات نگهداری از کودکان، کلاب کودکان.

از دیگر امکانات هتل می توان به: خدمات کامل اسپا، ماساژ، سونا، سرگرمی های شبانه و … اشاره کرد.

فرودگاه بین المللی کوالالامپور با هتل ۴۵ دقیقه راه دارد. Kuala Lumpur International Airport

مکان هتل ساحلی گلد کوست اونی سپانگ کوالالامپور

منبع: Booking.com