شهر آنتالیا در ترکیه در سالیان اخیر یکی از مقصد های ثابت گردشگری ایرانیان بوده است. بانک اطلاعات هتل در مطلب زیر هتلی خانوادگی را به شما معرفی می کند که می توان گفت برترین هتل خانوادگی آنتالیا می باشد.

با ما همراه باشید تا با هتلی خانوادگی در آنتالیا آشنا شوید؛

هتل دلفین دیوا پریمیر آنتالیا (Hotel Delphin Diva Premiere Antalya)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره لوکس قرار دارد. هتل در منطقه لارا ساخته شده و تنها ۲۳۰ متر با ساحل خصوصی خود فاصله دارد. این هتل لوکس خانوادگی دارای امکانات بسیاری برای خانواده ها می باشد که در ادامه به طور کامل به بررسی آنها می پردازیم. مهمانان می توانند در اوقات بیکاری خود سری به باغ هتل بزنند و در این باغ به قدم زدن بپردازنند.

اتاق ها هتل دلفین دیوا پریمیر آنتالیا از امکانات مدرنی برخوردار می باشد و تمامی امکانات رفاهی برای گذراندن یک تعطیلات خانوادگی در این هتل ها تعبیه شده است. اتاق ها دارای بالکن خصوصی با منظره روبه دریا می باشند و همچنین در بالکن ها صندلی راحتی تعبیه شده است، همچنین اتاق های هتل دارای اتاق نشیمن جداگانه با مبلمان نیز می باشند. در تمامی اتاق ها مینیبار قرار داده شده است.

هتل دارای چندین رستوران می باشد که در این رستوران ها طیف گسترده ای از غذاهای ایتالیایی، ژاپنی، ترکی و مکزیکی سرو می شود. در هتل دلفین دیوا پریمیر آنتالیا چند بار قرار داده شده است و در بار های هتل علاوه بر نوشیدن انواع نوشیدنی ها می توان از تنقلات لذیذی نیز استفاده کرد. 

یکی از ویژگی های هتل دارا بودن چندین استخر با تمامی امکانات تفریحی (سرسر آبی و …) می باشد. مهمانان می توانند در کنار استخر از حمام آفتاب لذت ببرند و نوشیدنی های متنوعی را از بار کنار استخر میل کنند.

هتل های خانوادگی امکانات ویژه ای را برای کودکان قرار می دهند. از امکانات این هتل برای کودکان می توان به: کلاب کودکان، زمین بازی کودکان، منطقه بازی کودکان، بوفه کودکان و وعده غذایی کودکان اشاره کرد.

هتل دلفین دیوا پریمیر آنتالیا در ساحل خود تمامی امکانات رفاهی را برای مهمانان قرار داده و در کنار ساحل دریا باری تعبیه دیده تا مهمانان بتوانند در کنار ساحل از نوشیدنی باب میل خود را میل کنند. هتل امکاناتی نظیر غواصی، قایقرانی، ماهیگیری و … را برای مهمانان قرار داده است.

از دیگر امکانات هتل خانوادگی دلفین دیوا پریمیر می توان از خدمات زیبایی، زمین تنیس، زمین بسکتبال، بولینگ، سونا، خدمات اسپا، کلاب شبانه، کتابخانه و … یاد کرد.

مرکز شهر آنتالیا با هتل ۱۵ کیلومتر فاصله دارد. downtown Antalya

مرکز خرید آنتالیا پریمیوم لارا/کوندا با هتل ۱ کیلومتر فاصله دارد. Antalium Premium Mall Lara/Kundu

پارک پروانه آنتالیا با هتل ۲.۱ کیلومتر فاصله دارد. Butterfly Park Antalya

فرودگاه بین المللی آنتالیا در فاصله ۱۱ کیلومتری هتل واقع شده است.  Antalya International Airport

مکان هتل خانوادگی برتر دلفین دیوا آنتالیا

 

منبع: Tripadvisor/Booking