بانک اطلاعات هتل در ادامه مطالب مربوط به هتل های لوکس دنیا به شهر پوکت در تایلند رفته است. هتلی که در زیر برای شما معرفی می کنیم دارای امکاناتی بسیار لوکس می باشد و همچنین از منظره ای بی نظیر برخوردار است.

با ما همرا باشید تا درباره این اقامتگاه لوکس در پوکت آشنا شوید؛

هتل وستین سیرای بای ریزورت اند اسپا پوکت (The Westin Siray Bay Resort & Spa, Phuket)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره لوکس قرار دارد. فاصله هتل تا ساحل دریا ۳ دقیقه پیاده می باشد. هتل علاوه بر دارا بودن ساحل خصوصی باغ های گرمسیری نیز در اطراف خود دارد.

اتاق های لوکس وستین سیرای بای ریزورت اند اسپا دارای منظره ای پانوروما از دریا می باشد. مهمانان می توانند در دریا را تماشا کنند. مهمانان می توانند در اتاق هتل صبحانه خود را میل کنند و همچنین در تمامی اتاق ها مینیبار تعبیه شده است.

رستوران Prego Restaurant در وعده های ناهار و شام را برای مهمانان سرو می کند و در رستوران هتل غذاهای لذیذ ایتالیایی سرو می شود. همچنین در رستوران هتل می توانید از موسیقی زیبا لذت ببرید و منظره ای زیبا از دریا را در اختیار مهمانان قرار می دهد. رستوران Seasonal Taste در تمامی وعده ها غذاهای بین المللی را برای مهمانان سرو می کند. رستوران EEST Restaurant منو قوی از غذاهای آسیایی را در وعده شام برای مهمانان سرو می کند. در بار هتل مهمانان می توانند از لذیذ ترین نوشیدنی ها در فضایی بسیار لوکس میل کنند.

از دیگر امکانات هتل لوکس وستین سیرای بای ریزورت اند اسپا می توان به: استخر در فضای باز، کلاس های یوگا، کلاب کودکان، جکوزی، سونا، ماساژ، سونا، امکانات ورزش های آبی، خدمات نگهداری از کودکان و … اشاره کرد.

همان گونه که در نام هتل معلوم است هتل خدمات ویژه و لوکس اسپا را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

هتل تا شهر پوکت ۱۵ دقیقه راه دارد. Phuket Town

معبد که سایری در فاصله ۹۰۰ متری هتل می باشد. Koh Sirey Temple

اسکله راسادا با هتل ۱.۷ کیلومتری هتل می باشد. Rassada pier

اقیانوس رابینسون پوکت با هتل ۳.۱ کیلومتری راه دارد. Robinson Ocean Phuket

فرودگاه بین المللی پوکت با هتل ۴۰ دقیقه راه دارد. Phuket International Airport

مکان اقامتگاه لوکس وستین سیرای بای اند اسپا

 

منبع: Booking.com