شهر باتومی در گرجستان یکی از شهرهای می باشد که در سالیان اخیر در بین ایرانیان تبدیل به مکان گردشگری پرطرفداری شده است. بانک اطلاعات هتل در این مطلب قصد دارد هتلی برتر در باتومی را به خوانندگان محترم خود معرفی کند. البته این نکته را باید ذکر کرد که هتل در شهرستان کبالتی (Kobuleti) در نزدیکی شهر باتومی قرار دارد.

با ما همراه باشید تا درباره این اقامتگاه برتر بیشتر بدانید؛

هتل کاستلو مار ولنس ریزورت باتومی (Castello Mare Hotel&Wellness Resort Batumi)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره قرار دارد. موقعیت جغرافیایی هتل بسیار عالی می باشد، هتل بر بالای صخره ای مشرف به دریا ساخته شده است که از یکی طرف به دریا و از طرف دیگر روبه یک باغ سرسبز می باشد. فاصله هتل تا ساحل تنها ۱ دقیقه پیاده می باشد و همچنین هتل ساحل خصوصی نیز در اختیار دارد.

ساختمان هتل از دو ساختمان مجزا مشرف به دریا ساخته شده.

هتل کاستلو مار ولنس ریزورت دارای ۸۷ اتاق می باشد. که در تمامی اتاق ها دارای منظره روبه دریا هستند. در اتاق های هتل تمامی امکانات رفاهی تعبیه شده است. برخی از اتاق های هتل دارای بامن خصوص با صندلی راحتی می باشند تا مهمانان بتوانند غروب رویایی دریا را از داخل بالکن تماشا کنند. در تمامی اتاق های هتل مینیبار قرار داده شده تا مهمانان در هر زمانی که دوست داشته باشند از نوشیدنی های گوارا لذت ببرند. هتل امکان سرو صبحانه در اتاق را برا مهمانان فراهم آورده است.

رستوران هتل در تمامی وعده ها آماده سرویس زسانی به مهمانان می باشد و همچنین بار هتل طیف گسترده ای از نوشیدنی ها را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

یکی از ویژگی های اقامتگاه کاستلو مار ولنس فراهم آوردن امکان ورود حیوانات خانگی به داخل هتل می باشد.

هتل دارای چندین استخر می باشد. استخر در فضای باز، استخر آب شور و استخر سرپوشیده، در کنار استخر در فضای باز هتل باری قرار دارد که مهمانان در هنگام شنا و یا استراحت در کنار استخر می توانند از نوشیدنی با میل خود لذت ببرند.

از دیگر امکانات هتل کاستلو مار ولنس ریزورت می توان به: خدمات اسپا، زمین تنیس، تراس آفتابگیر، جکوزی، سونا، ماساژ، سرگرمی های شبانه، غواصی، بولینگ، اتاق بازی و … اشاره کرد.

مرکز شهر باتومی با هتل ۲۱ کیلومتر فاصله دارد.

فرودگاه بین المللی باتومی با هتل ۲۵ کیلومتر راه دارد.  Batumi International Airport

مکان اقامتگاه برتر کاستلو مار ولنس باتومی

منبع: Tripadvisor/Booking