در ادامه مبحث مربوط به هتل های ساحلی به شهر آنتالیا در ترکیه رسیده ایم. بانک اطلاعات هتل در مطلب زیر هتلی ساحلی در آنتالیا را به خوانندگان محترم خود معرفی می کند که در میان هتل های ساحلی آنتالیا در رتبه بسیار بالایی قرار دارد.

با ما همراه باشید تا درباره این هتل ساحلی بیشتر بدانید؛

هتل آی سی رزیدنس آنتالیا (IC Hotels Residence Antalya)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره لوکس قرار دارد که در ساحل آنتالیا قرار دارد. هتل تنها ۷دقیقه با ساحل خصوصی خود فاصله دارد. هتل در میان باغی ساخته شده که در نزدیکی دریا می باشد.

اتاق های هتل به سبک ویلا هستند. مهمانان می توانند در هتل ای سی ردیزنس به طور خصوصی در ویلای خود اقامت داشته باشند و از خدمات مجزا استفاده کنند. در ویلا های هتل مینیبار، چای ساز، قهوه جوش تعبیه شده است تا مهمانان در هر زمانی از شبانه روز از نوشیدنی مورد علاقه خود لذت ببرند. دکور اتاق ها بسیار لوکس هستند و از فضایی بسیار آرام برخوردار هستند. در ویلا ها اتاق نشیمن جداگانه تعبیه شده است. مهمانان می توانند در این هتل صبحانه خود را در کمال آرامش در اتاق خود میل کنند. ویلا ها منظره روبه باغ ویا استخر را برای مهمانان فراهم کرده اند.

هتل ای سی رزیدنس در ساحل دریا پلاژهایی قرار داده شده تا مهمانان بتوانند در کنار دریا از این پلاژها استفاده کنند.

رستوران Spy – Bag در تمام طول روز آماده خدمت رساندن به مهمانان می باشد. رستوران هتل امکان سرو غذا در فضای باز را نیز برای مهمانان فراهم آورده است. در رستوران هتل منو ویژه غذاهای رژیمی نیز در اختیار مهمانان قرار می دهد. بار هتل از بهترین مکان های هتل می باشد که مکانی بسیار آرام برای مهمانان می باشد.

هتل ای سی رزیدنس امکانات مناسبی را نیز در اختیار مهمانان قرار داده است. مانند: منو غذای کودکان، وعده غذای کودکان، اتاق بازی کودکان، زمین بازی کودکان، کلاب کودکان و خدمات نگهداری از کودکان.

از دیگر امکانات هتل ای سی رزیدنس آنتالیا می توان به: استخر در فضای باز، خدمات اسپا، ماساژ تایلندی، درمان های زیبایی، جت اسکی، سونا، جکوزی، کتابخانه، اسکواش، بولینگ، کلاب شبانه، سرگرمی های شبانه، امکانات ورزش های آبی و … اشاره کرد.

بازار آنتالیا پرمیوم لارا/کندو در فاصله ۲.۱ کیلومتری با هتل می باشد. Antalium Premium Mall Lara/Kundu

پارک پروانه آنتالیا با هتل ۴.۶ کیلومتر فاصله دارد. Butterfly Park Antalya

فرودگاه آنتالیا در فاصله ۱۱.۱ کیلومتر از هتل واقع شده است. Antalya Airport

مکان هتل ساحلی آی سی رزیدنس آنتالیا

 

منبع: Booking.com