تمامی اتاق های هتل شهر کاردیف برای دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا رزور شده است و ارزان ترین گزینه برای اقامت هواداران در کاردیف، پرداخت شبی ۱۹۵ پوند برای استفاده از چادر است.
هواداران فوتبال در صورتی که قصد داشته باشند بعد از بازی فینال شب را در کاردیف سپری کنند، باید خود را برای یک سفر خیلی گران آماده کنند.
رئال مادرید دیشب در دور رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف اتلتیکو مادرید رفت و با نتیجه ۳ بر ۰ موفق به شکست این تیم شد  و چهارشنبه موناکو به دیدار یوونتوس می رود. دیدار فینال شنبه ۱۳ خرداد در ورزشگاه میلنیوم شهر کاردیف ولز برگزار می شود.
با توجه به اینکه تمام اتاق های هتل های شهر رزرو شده است، هواداران برای اقامت شبانه در محلی در نزدیکی ورزشگاه باید مبلغ زیادی برای اجاره چادر بپردازند.
کاردیف شهر بسیار کوچکی است. پایتخت ولز با جمعیت تقریبی ۳۵۰ هزار جمعیت، اولین شهری است که با جمعیت زیر یک میلیون نفر میزبان این رقابت ها از سال ۲۰۰۴ است.
فینال لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۰۴، میان تیم های پورتو و موناکو در گلزن‌کرشن آلمان برگزار شد و پورتو با نتیجه ۳ بر صفر به قهرمانی رسید.
هواداران بسیاری از خارج ولز عازم کاردیف می شوند و همین امر فشار را بر شهر میزبان افزایش می دهد.
دیدار فینال لیگ قهرمان اروپا ۳شنبه ژوئن ( ۱۳ خرداد) ساعت ۱۵: ۲۳برگزار می شود.
اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) متعهد شده است که قطار و اتوبوس های اضافی برای ارائه خدمات به ۱۵ هزار هواداری که از لندن عازم کاردیف هستند، ارائه کند.

منبع : ایرنا