بانک اطلاعات هتل در ادامه مطالب مربوط به هتل های لوکس به شهر کوش آداسی در ترکیه رسیده است. این هتل در ردیف هتل های لوکس کوش آداسی قرار دارد (البته هتلی را که در زیر به شما معرفی می کنیم به طور کامل لوکس نمی باشد).

با ما همراه باشید تا درباره این هتل لوکس بیشتر بدانید؛

هتل کریستال دلوکس کوش آداسی (Charisma De Luxe Hotel Kusadası)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره لوکس قرار دارد. از نظر شرایط مکانی هتل دارای مکانی عالی می باشد و فقط ۶۰ متر با ساحل خصوصی هتل فاصله دارد. هتل تنها ۱۵ دقیقه پیاده با مراکز خرید و سرگرمی کوش آداسی فاصله دارد.

یکی از قسمت های لوکس هتل استخر های این مکان است. هتل دارای استخر در فضای باز و استخر سرپوشیده می باشد. استخر در فضای باز هتل دارای منظره ای رویایی از دریای اژه می باشد و در کنار استخر صندلی های راحتی برای حمام آفتاب تعبیه شده است.

اتاق های هتل دارای بالکن با صندلی راحتی می باشد، مهمانان می توانند در این بالکن ها به استراحت بپردازند و از منظره زیبای غروب دریای اژه لذت ببرند. در تمامی اتاق های هتل مینیبار تعبیه شده است تا مهمانان در هر زمانی از شبانه روز بخواهند به نوشیدنی ها دسترسی داشته باشند.

رستوران Moonlight Restaurant در هتل کریستال دلوکس انواع غذاهای ترکی و بین المللی سرو می شود وهمانان می توانند تمام وعده های صبحانه، ناهار و شام را در این رستوران میل کنند. هتل امکان میل کردن غذا بر روی تراس در فضای باز با منظره زیبای دریا را برای مهمانان فراهم کرده است. در قنادی Black Coffee مهامان می توانند انواع شیرینی ها و قهوه ها را میل کنند. بار هتل طیف وسیعی از نوشیدنی ها را برای مهمانان سرو می کند.

هتل کریستال دلوکس خدمات ویژه ای را در اختیار کودکان قرار می دهد، مانند: زمین بازی کودکان، خدمات نگهداری از کودکان، منطقه بازی کودکان.

از دیگر خدمات لوکس هتل می توان به : خدمات اسپا، حمام ترکی، مرکز زیبایی، مرکز غواصی، ورزش های آبی، تراس آفتابگیر، سولاریوم، سونا و … اشاره کرد.

کوش آداسی مارینا در فاصله ۶۰۰ متری هتل می باشد. Kusadasi Marina

بازار بزرگ کوش آداسی با هتل ۱.۹ کیلومتر فاصله دارد. Kusadasi Grand Bazaar

خیابان بار کوش آداسی در فاصله ۲ کیلومتری هتل می باشد. Kusadasi Bars Street

کلاب ساحلی جید با هتل ۲.۷ کیلومتر فاصله دارد. Jade Beach Club

ترمینال اتوبوس کوش آداسی در فاصله ۲.۹ کیلومتری هتل می باشد. Kusadasi Bus Terminal

فرودگاه بین المللی ازمیر عدنان مندرس با هتل ۷۰ کیلومتر فاصله دارد.  The International Izmir Adnan Menderes Airport

مکان هتل لوکس کریستال دلوکس کوش آداسی

منبع: Booking.com