در ادامه مطالب مربوط به برترین هتل های دنیا که برگرفته از معتبر ترین سایت های دنیا می باشد، بانک اطلاعات هتل به شهر آنتالیا در ترکیه رسیده است. هتلی که در زیر به بررسی آن می پردازیم در سایت معتبر بوکینگ بالاترین امتیاز را در بین هتل های آنتالیا گرفته است.

با ما همراه باشید تا درباره برترین هتل آنتالیا بیشتر بدانید؛

هتل آکرا آنتالیا (Akra Hotel Antalya)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره می باشد. هتل در ساحل دریای مدیترانه قرار دارد و همچنین دارای ساحل خصوصی است. هتل آکرا در مرکز شهر قرار دارد و مهمانان می توانند از منظره دریا و یا منظره پر جنب و جوش لذت ببرند.

اتاق های هتل تمامی امکانات رفاهی برای گذراندن تعطیلات آرامی را برای مهمانان فراهم آورده است. طراحی اتاق ها به سبک معماری معاصر می باشد  و از داخل اتاق ها می توان منظره های زیبایی را تماشا کرد. مهمانان می توانند در بالکن اتاق ها به استراحت بپردازند و از منظره زیبای دریلی مدیترانه (the Mediterranean) و کوه های توروس (Taurus Mountains) لذت ببرند. هتل امکان سرو صبحانه در اتاق را برای مهمانان فراهم آورده است. 

هتل آکرا دارای رستوران ها و کافه/بار های متعدی می باشد. در رستوران Panora Restaurant مهمانان می توانند از غذاهای ترکی و بین المللی لذت ببرند.  رستوران در طبقه ۱۰ قرار دارد و منظره ای زیبا از دریا را در اختیار مهمانان قرار می دهد و همچنین طیف وسیعی از غذاهای دریایی برای مهمانان سرو می کند. رستوران Pablito Bistro غذاهای بین المللی را در تمام وعده ها (صبحانه، ناهار و شام) سرو می کند. در رستوران Asmani Restaurant نیز غذا های بین المللی سرو می شود، این رستوران فقط برای شام به مهمانان سرویس می دهد. هتل امکان میل کردن غذا بر روی تراس در فضای باز را برای مهمانان فراهم کرده است. در بار هتل مهمانان می توانند انواع نوشیدنی ها ولذیذ ترین تنقلات را میل کنند. 

دیگر امکانات هتل شامل: سونا، حمام ترکی، ماساژ، زمین بازی کودکان، خدمات نگهداری از کودکان و … می شود.

هتل دارای استخر در فضای باز و استخر سر پوشیده می باشد. در کنار استخر ها صندلی راحتی برای استراحت مهمانان قرار داده اند. باری در کنار استخر تعبیه شده است تا مهمانان هنگام لذت بردن از شنا بتوانند نوشیدنی مورد علاقه خود را نیز میل کنند.

مرکز خرید لورا با هتل ۱.۸ کیلومتر فاصله دارد. Laura Shopping Mall

مرکز خرید ترا سیتی با هتل ۲.۸ کیلومتر فاصله دارد. Terra City Shopping Mall

برج ساعت با هتل ۳.۱ کیلومتر فاصله دارد. Clock Tower

هتل با شهر قدیم آنتالیا ۳ کیلومتر فاصله دارد. the old town

فرودگاه بین المللی آنتالیا با هتل ۱۵ کیلومتر راه دارد. Antalya International Airport

مکان هتل برتر آکرا آنتالیا

 

  منبع: Booking.com