شهر بانکوک در تایلند با دارا بودن هتل های فراوان یکی از مقاصد گردشگری می باشد که همواره دارای گردشگر است. بانک اطلاعات هتل از میان هتل های این شهر هتلی لوکس را برای شما خوانندگان محترم انتخاب کرده که جزء لوکس ترین هتل های بانکوک می باشد.

با ما همراه باشید تا درباره این هتل لوکس بیشتر بدانید؛

هتل ایستین گرند ساتورن بانکوک (Eastin Grand Hotel Sathorn Bangkok)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره لوکس قرار دارد که با مرکز شهر بانکوک فاصله کمی دارد. هتل از طریق پل آسانسوری خود هتل به طور مستقیم با قطار هوایی سوریساک (Surasak BTS Skytrain Station) متصل است. 

یکی از ویژگی های این هتل لوکس استخر در فضای باز هتل می باشد، که بر روی بالکنی بزرگ در لبه ی ساختمان با منظره ای رویایی از شهر ساخته شده است. در کنار این استخر باری تعبیه شده تا مهمانان بتوانند در هنگام شنا کردن از نوشیدنی های مورد علاقه خود استفاده کنند.

اتاق های هتل بسیار بزرگ و لوکس هستند که در این اتاق ها از مدرن ترین وسایل استفاده شده است. در برخی اتاق ها اتاق نشیمن جداگانه با مبلمانی شیک تعبیه شده است. ار امکانات اتاق ها می توان به : مینیبار، دستگاه قهوه جوش، چای ساز، گاو صندوق و … اشاره کرد.

هتل ایستین گرند ساتورن دارای ۴ ناهار خوری می باشد. در رستوران Chef Man غذاهای چینی و کانتونی سرو می شود. رستوران LUCE طیف گسترده ای از غذاهای ایتالیایی را برای مهمانان سرو می کند. رستوران The Glass House مخصوص غذاهای بین المللی می باشد و همچنین تمام وعده های غذایی (صبحانه، ناهار و شام) در رستوران سرو می گردد. بار Swizzles انواع نوشیدنی ها را در اختیار مهمانان قرار می دهد. نکته دیگر در باره این هتل قهوه های این مکان می باشد که از شهرت ویژه ای برخودار است.

یکی دیگر از ویژگی های هتل امکانات فراهم شده برای کودکان می باشد، مانند: کلاب کودکان، منطقه بازی کودکان و خدمات نگهداری از کودکان.

ایستگاه بی تی اس شافان تکسین با هتل ۸۰۰ متر فاصله دارد. BTS-Saphan Taksin

ایستگاه بی تی ای سالا دنگ با هتل ۱.۷ کیلومتر فاصله دارد. BTS-Sala Daeng

فرودگاه بین المللی سووارنابومی با هتل ۴۵ دقیقه راه دارد. Suvarnabhumi International Airport

بیمارستان لودسین(بازگردانی دقیق نیست) با هتل ۵۰۰ متر فاصله دارد. Lerdsin Hospital

هیلز لند ساتورن در فاصله ۶۰۰ متری هتل می باشد. Health Land Sathorn

اسکی بار، گند در لبوا با هتل ۶۰۰ متر فاصله دارد. Sky Bar, the Dome at Lebua

مرکز خرید ام بی کا با هتل ۲.۹ کیلومتر راه دارد. MBK Shopping Mall

رودخانه چائو پرایا در فاصله ۱ کیلومتری هتل می باشد. Chao Phraya River

رستوران مشهور بلو الفنت با هتل تنها ۱ کیلومتر فاصله دارد. Restaurant Blue Elephant

مکان هتل لوکس ایستین گرند ساتورن بانکوک

منبع: Booking.com