شهر آگرا در هند یکی از بهترین مکان های تفریحی برای خانواده ها می باشد. بانک اطلاعات هتل در این مطلب شما را با هتلی خانوادگی در آگرا آشنا می کند.

با ما همراه باشید تا درباره این اقامتگاه خانوادگی بیشتر بدانید؛

هتل کورت یارد بای ماریوت آگرا (Courtyard by Marriott Agra)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره قرار دارد. به دلیل داشتن خدمات مورد نیاز یک خانواده ما این هتل را به افرادی که قصد گذراندن تعطیلات خانوادگی دارند پیشنهاد می کنیم. هتل دارای باغی بزرگ برای قدم زدن و استراخت می باشد.

اتاق ها هتل بزرگ می باشند و در برخی از اتاق ها، اتاق نشیمن جداگانه با مبلمان تعبیه شده است. در برخی از اتاق های هتل مینیبار تعبیه شده تا در هر زمان که مهمانان بخواهند نوشیدنی در دسترس داشته باشند. 

هتل کورت یارد بای ماریوت دارای ۳ ناهار خوری است. در رستوران MoMo 2 Go غذاهای لذیذ محلی و بین المللی سرو می شود و همچنین این رستوران تمامی وعده های صبحانه، ناهار و شام را در اختیار مهمانان قرار می دهد. رستوران MoMo Cafe در خدمت چای بعد از ظهر و دیگر وعده های غذایی می باشد. بار the Onyx Bar تمامی نوشیدنی ها را در اختیار مهمانان قرار می دهد. 

هتل دارای استخر در فضای باز می باشد که در کنار این استخر صندلی های راحتی برای استفاده از حمام آفتاب تعبیه شده است. در کنار این استخر باری قرار داده شده تا مهمانان در هنگام لذت بردن از حمام آفتاب و شنا بتوانند نوشیدنی باب میل خود را میل کنند.

یکی از ویژگی ها هتل های خانوادگی خدمات کودکان می باشد که این هتل دارای خدماتی همچون کلاب کودکان، زمین بازی کودکان، تجهیزات بازی کودکان، اتاق بازی، بوفه کودکان، وعده غذایی برای کودکان را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

یکی دیگر از ویژگی ها هتل کورت یارد بای ماریوت خدمات ویژه اسپا و سلامت می باشد.

تاج محل که یکی از میراث با ارزش یونسکو می باشد در فاصله ۲.۷ کیلومتری هتل قرار دارد. Taj Mahal

آگرا فورت که دیگر میراث یونسکو در آگرا می باشد با هتل ۴.۹ کیلومتر فاصله دارد. Agra Fort

مهتاب باغ در فاصله ۳.۲ کیلومتری هتل واقع شده است. Mehtab Bagh

تی دی ای مال در فاصله ۴۰۰ متری هتل می باشد. TDI Mall, Agra

صدار و یا صدر بازار با هتل ۴ کیلومتر فاصله دارد. Sadar Bazaar

ایستگاه راه آهن کنتینمنت آگرا با هتل ۸.۴ کیلومتر فاصله دارد. The Agra Cantonment Railway Station

ایستگاه راه آهن آگرا فورت در فاصله ۵ کیلومتری هتل می باشد. Agra Fort Railway Station

فرودگاه آگرا با هتل ۱.۹ کیلومتر فاصله دارد. the Agra Airport

مکان هتل خانوادگی کورت یارد بای ماریوت آگرا

منبع: Booking.com