شهر استانبول ترکیه مکان گردشگری ثابت در سالیان اخیر برای ایرانیان بوده است. بانک اطلاعات هتل در این مطلب هتلی رمانتیک در استانبول را قصد دارد به شما معرفی کند.

با ما همراه باشد تا بیشتر درباره این هتل رمانتیک بدانید؛

هتل پارک حیات ماکا پالاس استانبول (Hotel Park Hyatt Istanbul – Macka Palas)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره رمانتیک و لوکس قرار دارد. این هتل در منطقه نیسانتسی (Nisantasi) استانبول که یکی از مناطق خرید می باشد و همچنین این منطقه با مد روز پیش می رود. معماری هتل ترکیبی از معماری تاریخی و هنر آرت دکو است، طراحی هتل یک طراحی لبتکاری است برا به وجو آوردن فضایی مدرن.

اتاق های هتل بزرگ هستند و در برخی از اتاق ها اتاق نشیمن با مبلمانی لوکس قرار داده شده، مهمانان می توانند از داخل اتاق ها منظره شهر را تماشا کنند و اوقاتی عاشقانه را سپری کنند. برخب از اتاق های هتل دارای بالکن با صندلی راحتی می باشند تا عشاق بر روی این بالکن ها از منظره غروب خورشید لذت ببرند. هتل امکان سرو صبحانه در اتاق را برای مهمانان فراهم آورده است.

رستوران هتل پارک حیات دارای فضایی زیبا و رمانتیک می باشد، مهمانان می توانند بعد از یک صبح عاشقانه صبحانه خود را در این رستوران زیبا میل کنند. بار هتل انواع نوشیدنی ها اسنک ها و تنقلات را در اختیار مهمانان قرار می دهد وهمچنین شما می توانید در این هتل از چای بعد از ظهر لذت ببرید.

زوج های عاشق می توانند با یک پیاده روی کوتاه در خیابان های اطراف هتل به کافه/بار ها و رستوران های لوکس برسند.

مهمانان می توانند در هتل پارک حیات ماکا پالاس حیوانات خانگی خود را به هتل بیاورند.

هتل رمانتیک پارک حیات ماکا پالاس دارای امکاناتی همچون تراس، استخر در فضای باز، جکوزی، ماساژ، خدمات اسپا، سونا، نگهداری از کودکان و … اشاره کرد.

هتل با کنوانسیون استانبول (the Istanbul Convention) و مرکز نمایشگاه (Exhibition Centre) تنها یک پیاده روی ۵ دقیقه ای فاصله دارد. 

ایستگاه مترو عثمان بی با هتل ۹۰۰ متر فاصله دارد. Osmanbey Metro Station

ایستگاه مترو تکسیم با هتل ۱ کیلومتر فاصله دارد. Taksim Metro Station

فرودگاه آتاتورک استانبول ۲۵ کیلومتر فاصله دارد. Istanbul Ataturk Airport

بیمارستان آمریکا با هتل ۷۰۰ متر فاصله دارد. American Hospital

وودافون آرنا با هتل ۹۰۰ متر فاصله دارد. Vodafone Arena

کاخ دولما باغچه در فاصله ۱.۱ کیلومتری هتل می باشد. Dolmabahce Palace

مکان هتل رمانتیک حیات ماکا پالاس استانبول

منبع: Booking/topteny