شهر آگرا در هند یکی از مقاصد محبوب گردشگران دنیا محسوب می شود. بانک اطلاعات هتل در این مقاله قصد دارد هتلی پرطرفدار را برای شما معرفی کند. هتل انتخاب شده در زیر بر اساس نظر سنجی انجام شده در سایت تریپ ادوایزر می باشد.

با ما همراه باشید تا درباره این هتل پرطرفدار در آگرا بیشتر بدانید؛

هتل رادیسون بلو تاج ایست گیت آگرا (Hotel Radisson Blu Agra Taj East Gate)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره قرار دارد. هتل در زمینی به مساحت ۴.۵ جریب ساخته شده است و دارای امکانات رفاهی مناسبی می باشد.

اتاق های هتل با کف پوش های چوبی پوشیده شده است و دارای رنگ بندی مناسب می باشد که این طراحی سبب به وجود آمدن فضایی آرام شده است. در اتاق ها امکاناتی همچون مینیبار، دستگاه قهوه جوش، چای ساز برای راحتی مهمانان تعبیه شده است. هتل رادیسون بلو امکان سرو صبحانه در اتاق را برای مهمانان فراهم کرده است.

یکی از دلایل محبوبیت هتل رستوران های هتل می باشد. رستوران THE LATITUDE در تمام طول روز آماده خدمات رسانی به مهمانان می باشد و همچنین انواع قهوه ها در این مکان سرو می شود. در رستوران DAAWAT-E-NAWAB مهمانان می توانند طیف وسیعی از غذاهای هندی را میل کنند. رستوران COLORBAR – TAPAS & BARBECUE RESTAURANT قوی ترین منو غذای این هتل را دارا می باشد، در این رستوران غذاهای آمریکایی، چینی، هندی، ایتالیایی، مکزیکی، آسیایی و دیگر غذاهای بین المللی در اختیار مهمانان قرار می گیرد. مهمانان می توانند در TEA LOUNGE انواع چای ها و دیگر نوشیدنی ها وتنقلات را میل کنند. سالن LIQUID LOUNGE که بیشتر بار مانند می باشد انواع نوشیدنی ها را در اختیار مهمانان قرار می دهد. در آخر هتل باری کنار استخر قرار داده تا مهمانان در هنگام شنا و لذت بردن از حمام آفتاب انواع نوشیدنی ها را نیز میل کنند.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت هتل رادیسون بلو تاج ایست گیت خدماتی می باشد که برای کودکان فراهم کرده است. این خدمات شامل کلاب کودکان، وعده غذایی برای کودکان، بوفه مخصوص کودکان و خدمات نگهداری از کودکان می شود.

از دیگر امکانات هتل می توان به: باشگاه سلامت، استخر در فضای باز، خدمات ویژه اسپا، جکوزی، درمان های زیبایی، کلاس هاس یوگا و … اشاره کرد.

هتل تا ایستگاه راه آهن ۱۵ دقیقه راه دارد.  the railway station

فرودگاه کریا در فاصله ۳۵ دقیقه ای هتل می باشد. Keria Airport

فرودگاه بین المللی دهلی با هتل ۲۲۰ کیلومتر فاصله دارد.  Delhi International Airport

تاج محل در فاصله ۱ کیلومتری هتل می باشد. Taj Mahal

تی دی مال آگرا با هتل تنها ۴۰۰ متر فاصله دارد. TDI Mall, Agra

فاصله هتل تا باغ مهتاب ۲.۴ کیلومتر می باشد. Mehtab Bagh

آگرا فورت در فاصله ۴.۱ کیلومتری هتل واقع شده است. Agra Fort

بازار صدار (صدر) در فاصله ۵ کیلومتری هتل قرار دارد. Sadar Bazar

مکان هتل رادیسون بلو تاج ایست آگرا

منبع: Tripadvisor/Booking