بانک اطلاعات هتل در این مقاله شما را با هتلی لوکس در پاتایا آشنا می کند. هتل لوکسی که در زیر ما شما را با آن آشنا می کنیم یکی از لوکس ترین هتل های شهر پاتایا در تایلند می باشد که امکاناتی بسیار لوکسی را برای مهمانان فراهم آورده است.

هتل آماری اوشن پاتایا (Hotel Amari Ocean Pattaya)

هتل در ردیف هتلهای ۵ ستاره لوکس قرار دارد که در برجی بلند در نزدیکی ساحل ساخته شده است. فاصله این اقامتگاه با ساحل دریا تنها ۳ دقیقه پیاده می باشد. هتل از نظر موقعیت جغرافیایی تنها ۳ کیلومتر با خیابان مشهور واکینگ استریت (Walking Street) فاصله دارد.

اتاق های هتل بسیار لوکس با منظره ای زیبا از دریا می باشند و همچنین مهمانان می توانند در بالکن این اتاق ها به استراحت بپردازند و از منظره خلیج و یا استخر لذت ببرند. پنجره اتاق ها از کف تا سقف هستند و دیدی پانوراما را در اختیار مهمانان قرار می دهند. در تمامی اتاق های هتل مینیبار تعبیه شده است تا مهمانان در هر زمانی از شبانه روز نوشیدنی مورد علاقه خود را میل کنند.

رستوران و بار Mantra در هتل آماری اوشن انواع غذاهای بین المللی را برای مهمانان سرو می کند این رستوران فقط در هنگام شام سرویس می دهد، نکته دیگر در باره این رستوران این است که غذاها و فضای لوکس این رستوران برنده چند جایزه بین المللی شده است. رستوران Essence Restaurant نیز منو قوی از غذاهای بین المللی را در اختیار مهمانان قرار می دهد، در این رستوران صبحانه، ناهار و شام سرو می شود. مهمانان می توانند در بار هتل از انواع نوشیدنی های موجود استفاده کنند و از فضای بار لذت ببرند. 

از دیگر امکانات هتل آماری اوشن می توان به: خدمات اسپا، درمان های زیبایی، ماساژ، تراس آفتابگیر، ورزش های آبی، زمین گلف، خدمات نگهداری از کودکان و … اشاره کرد.

ایستگاه راه آهن پاتایا در فاصله ۲.۷ کیلومتری هتل واقع شده است. Pattaya Railway Station

فرودگاه بین‌المللی سووارنابومی در فاصله ۸۴ کیلومتری هتل می باشد. Suvarnabhumi International Airport

کافه مشهور هارد راک با هتل تنها ۱ کیلومتر فاصله دارد. Hard Rock Cafe

تیفانی شو در فاصله ۳۰۰ متری هتل می باشد. Tiffany Show

موزه آرت این پارادایز با هتل ۴۰۰ متر فاصله دارد. Art In Paradise

فاصله هتل با بیمارستان بین المللی پاتایا ۵۰۰ متر می باشد. Pattaya International Hospital

کاباره آلکازار با هتل ۷۰۰ متر فاصله دارد. Alcazar Cabaret

تالار شهر پاتایا تا هتل ۸۰۰ متر راه دارد. Pattaya City Hall

مرکز جشنواره های ساحلی پاتایا در فاصله ۱.۴ کیلومتری هتل واقع شده است. Central Festival Pattaya Beach

مکان هتل لوکس آماری اوشن پاتایا

منبع: Booking.com