هتل های ساحلی زیادی در سزاسر دنیا وجود دارند که مکانی بسیار عالی برای گذراندن تعطیلات می باشد. بانک اطلاعات هتل در مطلب زیر هتلی خاص را برای شما بررسی می کند. این هتل در جنگل های جزیره سنتوزا قرار دارد و تنها چند دقیقه با ساحل دریا فاصله دارد. می توان گفت این هتل هم در ردیف هتل های ساحلی قرار می گیرد و هم هتل های در جنگل.

با ما همراه باشید تا درباره این هتل ساحلی و در جنگل سنگاپور بیشتر بدانید؛

هتل کاپلا سنگاپور (Hotel Capella Singapore)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره لوکس قرار دارد. این هتل از طرفی در جنگل های انبوه جزیره سنتوزا (rainforests of Sentosa Island) قرار دارد و از طرف دیگر تنها ۵ دقیقه پیاده با ساحل دریا راه دارد.

اتاق های هتل تمامی امکانات یک اتاق لوکس را دارا می باشند و همچنین دارای منظره ای رویایی روبه دریا و یا جنگل های انبوه می باشد. تمامی اتاق های هتل دکورهای شیک با معماری معاصر آسیایی طراحی شده اند. از امکانات هتل می توان به مینیبار، چای ساز، دستگاه قهوه جوش، لوازم آرایشی و … اشاره کرد. هتل امکان سرو صبحانه در اتاق را برای مهمانان فراهم آورده است.

برخی از اتاق های هتل کاپلا شبیه ویلا می باشند و هر گونه امکاناتی را که یک خانه نیاز داشته باشد در این ویلا ها تعبیه شده است.

غذا خوری  The Knolls در تمام طول روز آماده سرو غذا برای مهمانان می باشد و همچنین در این غذا خوری طیف وسیعی از غذاهای محلی و بین المللی سرو می شود. رستوران Cassia غذاهای چینی را در اختیار مهمانان قرار می دهد. نکته این رستوران ها این می باشد که هر دو رستوران دارای تراس هستن تا مهمانان در صورت تمایل غذای خود را در فضای باز میل کنند. مهمانان می توانند در بار هتل از انواع نوشیدنی ها لذت ببرند.

کتابخانه هتل کاپلا دارای شرایط ویژه ای می باشد. مهمانان می توانند در این کتابخانه لوکس از تنقلات و نوشیدنی هایی که در کتابخانه تعبیه شده است استفاده کنند.

هتل امکان ورود حیوانات خانگی را برای مهمانان فراهم آورده است.

از دیگر امکانات این هتل لوکس می توان به : ۳ استخر در فضای باز، خدمات ویژه اسپا، ماساژ، جکوزی، سونا، زمین گلف به مساحت ۳ کیلومتر، زمین تنیس، خدمات نگهداری از کودکان و … اشاره کرد.

کارمندان هتل لوکس کاپلا به زبان های چینی، فیلیپینی، ژاپنی، اندونزیایی، فرانسوی و انگلیسی مسلط می باشند.

ایستگاه قطار اسکله جنوبی مارینا با هتل ۴.۵ کیلومتر فاصله دارد. Marina South Pier

ایستگاه قطار مرکزی شهر در فاصله ۵.۴ کیلومتری هتل می باشد. Downtown MRT Station

فرودگاه بین المللی چانگی سنگاپور با هتل ۴۵ دقیقه راه دارد. Singapore Changi International Airport

استودیو یونیورسال سنگاپور با هتل ۵۰۰ متر فاصله دارد. Universal Studios Singapore

موزه مادام توسو با هتل ۹۰۰ متر فاصله دارد. Madame Tussauds Singapore

هتل با پارک مارینا لایف سنگاپور ۱ کیلومتر فاصله دارد. Marine Life Park Singapore

مکان هتل کاپلا سنگاپور

منبع: Booking.com