شهر آگرا در هند دارای مراکز خرید بزرگی می باشد ولی تعداد این مراکز خرید زیاد نیستند. بانک اطلاعات هتل در این مطلب هتلی را برای شما معرفی می کند که در نزدیکی بزرگترین مرکز خرید آگرا می باشد و این هتل در نزدیکی این مرکز خرید قرار دارد.

با ما همراه باشید تا درباره این هتل که در نزدیکی مرکز خرید آگرا می باشد بیشتر بدانید؛

هتل تریدنت آگرا (Hotel Trident Agra)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره می باشد. در اطراف این هتل باغ های زیبایی وجود دارد که مهمانان می توانند در این باغ ها به پیاده روی بپردازند.

اتاق های هتل از امکانات بسیار خوبی برخوردار هستند و از داخل این اتاق ها مهمانان می توان منظره باغ و یا استخر را تماشا کنند. از امکاناتی که در اتاق ها تعبیه شده می توان به: مینیبار، دستگاه قهوه جوش، دستگاه چای ساز و … اشاره کرد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد هتل تریدنت این است که مهمانان می توانند در صورت تمایل تمامی وعده های غذایی (صبحانه، ناهار و شام) خود را در اتاق شخصی میل کنند.

در رستوران هتل انواع غذاهای اروپایی، جنوب شرق آسیا و هندی سرو می شود و همانان می توانند در فضایی آرام از این غذاها لذت ببرند. بار هتل دارای طیف گسترده ای از نوشیدنی ها می باشد.

هتل تریدنت با مرکز خرید تی دی ای آگرا (TDI Mall, Agra) تنها ۳۰۰ متر فاصله دارد و همچنین با بازار مشهور صدار و یا صدا (Sadar Bazar) فاصله ۵ کیلومتری را دارا می باشد.

دیگر امکانات هتل عبارتند از: استخر در فضای باز، سالن آرایش، خدمات اسپا، خدمات نگهداری از کودکان و … .

تاج محل در فاصله ۱.۵ کیلومتری این هتل قرار دارد. Taj Mahal

باغ مهتاب با هتل ۳ کیلومتر فاصله دارد. Mehtab Bagh

فاصله هتل تا آگرا فورت ۴.۸ کیلومتر می باشد. Agra Fort  

فرودگاه کریا آگرا در فاصله ۱۱ کیلومتری هتل واقع شده است. Kheria Airport

مکان هتل تریدنت آگرا

 

منبع: Booking.com