بانک اطلاعات هتل در لیست انتخابی برای بخش بندی هتل ها، بخشی را به عنوان هتل های خانوادگی گنجانده است. ما قصد داریم برای خانواده هایی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند هتل هایی انتخاب کنیم که از نظر تمامی جهات مناسب یک خانواده باشد. شهر تفلیس در گرجستان یکی از این شهر ها می باشد که ما در این مطلب به معرفی هتلی خانوادگی در تفلیس می پردازیم.

هتل پاتریوتی تفلیس (Hotel Patrioti Tbilisi)

هتل در ردیف هتل های ۴ ستاره قرار دارد. این هتل امکانات کافی برای گذراندن یک تعطیلات خانوادگی را دارا می باشد.

اتاق های هتل امکانات مناسبی را برای آرامش مهمانان فراهم آورده است. برخی از اتاق های هتل دارای بالکن با صندلی راحتی می باشند که از داخل این بالکن ها منظره زیبای شهر قابل دیدن است و همچنین دارای اتاق نشیمن با مبلمانی زیبا نیز هستند. هتل امکان سرو صبحانه در اتاق را برای مهمانان فراهم آورده است.

رستوران patriot دارای منو قوی از غذاهای بین المللی می باشد و همچنین رستوران هتل منو غذاهای رژیمی را در اختیار مهمانان قرار می دهد. مهمانان می توانند در بار هتل انواع نوشیدنی ها را میل کنند.

یکی از ویژگی های هتل های خانوادگی دارا بودن امکانات برای کودکان می باشد که هتل پاتریوتی این امکانات را فراهم آورده است. از امکانات کودکان می توان به: زمین بازی کودکان، وعده غذایی برای کودکان، کانال های کودکان، اتاق بازی و خدمات نگهداری از کودکان اشاره کرد.

یکی دیگر از ویژگی های هتل این است که امکان ورود حیوانات خانگی را برای مهمانان فراهم آورده است.

هتل پاتریوتی تفلیس امکاناتی همچون تراس آفتابگیر، جکوزی، سرگرمی های شبانه، دارت، بیلیارد و … را برای مهمانان تعبیه کرده است.

هتل با میدان آزادی تفلیس ۱۰ کیلومتر فاصله دارد. Freedom Square

بازار تفلیس که بزرگ ترین بازار این شهر است تا هتل ۵ دقیقه فاصله دارد. Tbilisi Mall

فرودگاه بین المللی تفلیس در فاصله ۲۵ کیلومتری هتل می باشد. Tbilisi International Airport

هتل با ایستگاه مترو Sarajishvili Metro Station تنها ۲.۶ کیلومتر فاصله دارد.

ایستگاه مترو Guramishvili Metro Station در فاصله ۲.۷ کیلومتری هتل می باشد.

ایستگاه مترو Grmagele Metro Station  با هتل ۳.۱ کیلومتر فاصله دارد.

مکان هتل پاتریوتی تفلیس

منبع: Booking.com