بانک اطلاعات هتل در سری مطالب مربوط به هتل های ساحلی به دنبال هتلی در ساحل زیبای خزر رفته است. این هتل در شهر باکو کشور آذربایجان قرار دارد.

با ما همراه باشید تا درباره این هتل ساحلی در باکو بیشتر بدانید؛

هتل بیلگاه بیچ باکو (Bilgah Beach Hotel Baku) 

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره قرار دارد. هتل در ساحل دریای خزر قرار دارد که دارای ساحل خصوصی با تمامی امکانات رفاهی قرار دارد.

البته بر روی بازگردانی نام این هتل به فارسی مشکلاتی وجود دارد، که نام این هتل را می توان به اشکال: بیلجاه، بیلجه، بیلگاه و بیلگه نوشت.

در ساحل خصوصی صندلی های آفتابگیر تعبیه شده است که مهمانان بتوانند از حمام آفتاب لذت ببرند. این هتل تمامی امکانات ورزش های آبی را نیز برای مهمانان فراهم کرده است.

اتاق های هتل دارای امکانات مدرنی می باشد تا مهمانان در این اتاق ها احساس آرامش کنند. تمامی اتاق ها دارای باکن هستند و در این بالکن ها صندلی راحتی تعبیه شده است تا مهمانان منظره زیبای غروب دریا را بر روی این بالکن ها تماشا کنند. اتاق های هتل دارای دکوری شیک با کف پوش فرش و رنگ های گرم تزیین شده است. در تمامی اتاق ها مینیبار تعبیه شده است و همچنین هتل امکان سرو صبحانه در اتاق را برای مهمانان فراهم آورده است.

هتل بیلجاه بیچ دارای ۴ رستوران می باشد، در این رستوران ها غذاهای اروپایی و آذربایجانی سرو می شود. در بار هتل مهمانان می توانند انواع نوشیدنی های موجود را میل کنند و از موسیقی زنده پیانو که در بار هتل پخش می شود لذت ببرند.

هتل امکانات ویژه ای را برای کودکان تعبیه دیده مانند: پارک آبی کودکان با تمامی وسایل سرگرمی، کلاب کودکان، زمین بازی کودکان و خدمات نگهداری از کودکان.

دیگر امکانات هتل بیلگاه بیچ عبارتند از: پارک آبی، خدمات اسپا، استخر سرپوشیده، استخر سرباز، استخر شیرجه، حمام ترکی، زمین تنیس، زمین بسکتبال، ماساژ، سونا، کتابخانه و… .

کارمندان هتل به زبان های چینی، ترکی، روسی، ایتالیایی، هندی، فرانسوی، انگلیسی، آلمانی و عربی مسلط می باشند.

مرکز شهر باکو با هتل بیلگاه ۳۵ کیلومتر فاصله دارد.

فرودگاه بین‌المللی حیدر علی‌اف در فاصله ۱۱ کیلومتری این هتل واقع شده است. Heydar Aliyev International Airport

مکان هتل بیلجاه بیچ باکو

منبع:Booking.com