سایت معتبر تریپ ادوایز در سال ۲۰۱۷ تصمیم به معرفی هتل های خانوادگی در استانبول کرده است. بانک اطلاعات هتل با استناد به این سایت رتبه اول این لیست را برای شما خوانندگان محترم انتخاب کرده تا به صورت تخصصی بررسی کند.

با ما همراه باشید تا بیشتر درباره این اقامتگاه خانوادگی بدانید؛

هتل نوریون استانبول (Neorion Hotel İstanbul)

هتل در ردیف هتل های ۴ ستاره قرار دارد . که در منطقه قدیمی شهر استانبول قرار دارد. هتل فاصله بسیار کمی با مسجد ایاصوفیه (Hagia Sophia)، مسجد آبی (Blue Mosque) و کاخ توپکاپی (Topkapi Palace) دارد و همچنین یک پیاده روی چند دقیقه با بازار بزرگ (Grand Bazaar) و دریای مرمر (the Sea of Marmara) راه دارد. 

در سالن هتل نوریون یک نمایشگاه زیبا از تمدن آناتولی قرار دارد که مهمانان می توانند در هنگام قدم زدن در این هتل به تماشای این نمایشگاه بپردازند. 

دکور اتاق ها هتل نوریون با رنگ های گرم ساخته شده اند و با مبلمان چوبی تزیین کرده اند. اتاق های هتل از امکانات مناسبی برخوردار می باشد، امکاناتی همچون مینیبار، دستگاه قهوه جوش و دستگاه چای ساز را دارا می باشد. هتل امکان سرو صبحانه در داخل اتاق را برای مهمانان فراهم آورده است. اتاق های هتل دارای بالکن می باشند و مهمانان می توانند در این بالکن ها به استراحت بپردازند و از منظره غروب آفتاب لذت ببرند.

رستوران هتل انواع غذاهای ترکی و بین المللی را برای مهمانان سرو می کند و همچنین این رستوران یک منو ویژه از غذای کودکان را دراختیار مهمانان قرار می دهد. صبحانه هر روز صبح به سبک بوفه سرو می شود

از امکانات دیگر هتل می توان به: استخر سرپوشیده، خدمات نگهداری از کودکان، حمام ترکی، ماساژ، کتابخانه، خدمات اسپا، سونا، تراس آفتابگیر و … اشاره کرد.

کارمندان هتل نوریون به زبان های روسی، ایتالیایی، فرانسوی و انگلیسی مسلط می باشند.

فرودگاه آتاتورک استانبول در فاصله ۱۳.۵ کیلومتری هتل قرار دارد. Istanbul Ataturk Airport

مرکز فرهنگی هوجاپاشا با هتل ۱۰۰ متر فاصله دارد. Hodjapasha Cultural Centre

موزه تاریخ علوم و فن آوری اسلامی با هتل ۲۰۰ متر فاصله دارد. Islam Science and Technology Museum  

ایستگاه تراموای گلخانه تا هتل ۲۰۰ متر فاصله دارد. Gulhane Tram Station

فاصله حمام ترکی گاگالوگو تا هتل ۳۰۰ متر می باشد. Cagaloglu Turkish Bath

موزه باستان شناسی استانبول با هتل ۵۰۰ متر فاصله دارد. Istanbul Archaeological Museum

بازار ادویه تا هتل ۶۰۰ متر فاصله دارد. Spice Bazaar

برج کنستانتین در ۷۰۰ کیلومتری هتل واقع شده است. Column of Constantine

مکان هتل نوریون استانبول

 

منبع: Tripadvisor/Booking