در ادامه مبحث مربوط به هتل های پرطرفدار دنیا، بانک اطلاعات هتل به دنبال هتلی محبوب در بیروت رفته است. در نظز سنجی که در سایت تریپ ادوایز انجام شده است از میان هتل های بیروت چند هتل از محبوبیت بالاتری برخوردار بوده اند که ما در این مطلب به طور تخصصی به معرفی یکی از این هتل ها می پردازیم.

هتل اینترکنتیننتال فونیسیا بیروت (Hotel InterContinental Phoenicia Beirut)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره قرار دارد. یکی از دلایل پرطرفدار بودن هتل موقعیت جغرافیایی آن می باشد که تنها ۳ دقیقه پیاده با ساحل فاصله دارد و همچنین هتل مشرف به بیروت مارینا (Beirut Marina) و دریای مدیترانه (Mediterranean Sea) می باشد. 

هتل تنها چند قدم با تفریحگاه ساحل کورنیش (The seafront Corniche promenade) که یکی از مشهورترین تفریحگاه های بیروت می باشد فاصله دارد. 

اتاق های هتل با رنگ های خاکی رنگ آمیزی شده اند و دکورهای فینیقی و تزیینات زیبایی بر روی دیوارها نسب شده است. اتاق ها از امکانات خوبی برخوردار می باشد، از جمله این امکانات می توان به: مینیبار، LCD، گاو صندوق و … اشاره کرد. مهمانان در این مکان می توانند صبحانه خود را در اتاق میل کنند.

رستوران هتل اینتر کنتینانتال فینیقی در تمامی طول روز غذاهای لذیذ لبنانی و بین المللی را سرو می کند و همچنین در هنگام میل کردن غذا مهمانان می توانند از موسیقی زیبای زنده پیانو لذت ببرند. هتا دارای ۲ بار می باشد که در این بار ها انواع نوشیدنی ها و تنقلات در اختیار مهمانان قرار می گیرد.

فرودگاه بین المللی رفیق حریری بیروت (Rafic Hariri International Airport) در فاصله ۹ کیلومتری از هتل قرار دارد.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت هتل خدمات کامل اسپا (سونا، جکوزی، سولاریوم)، زیبایی و سلامت می باشد که به طور کامل با مدرن ترین شیوه ها در اختیار مهمانان قرار می گیرد.

امکانات دیگر هتل که می توان به آن اشاره کرد عبارتند از: استخر سرپوشیده، استخر در فضای باز، کتابخانه، خدمات نگهداری از کودکان، زمین بازی کودکان، امکان برگزاری مراسم عروسی و … .

هتل اینتر کنتینانتال فینیقی با خیابان مشهور مونت (Monot Street) که دارای شهرت جهانی می باشد تنها ۱۰ دقیقه فاصله دارد. این خیابان مخصوص افرادی می باشد که تاریکی شب را به سفیدی روز ترجیح می دهند، به اصطلاح شب زنده دار می باشند.

کافه/بار، رستوران و سوپرمارکت در ۱۰۰ متری هتل قرار دارد.

فاصله هتل تا میدان نجمه ۱ کیلومتر می باشد. Nejmeh Square

میدان شهید که در مرکز شهر قرار دارد با هتل ۱.۲ کیلومتر فاصله دارد. Martyr’s Square Downtown

فاصله هتل تا خیابان حمرا ۱.۴ کیلومتر است. Hamra Street

مرکز خرید ای بی سی در فاصله ۲.۶ کیلومتری هتل واقع شده است. ABC Shopping Mall

موزه ملی بیروت در فاصله ۳.۱ کیلومتری هتل می باشد. Beirut National Museum

مکان اینترکنتیننتال فونیسیا بیروت

منبع : Tripadvisor/Booking.com