بانک اطلاعات هتل قصد دارد در این مطلب هتلی لوکس را به شما معرفی کند که در شهر گوا در هند قرار دارد. شهر گوا یک شهر ساحلی می باشد که در این شهر هتل های فراوانی وجود دارد. ما در این مقاله از میان این هتل ها، هتلی لوکس را برای شما خوانندگان محترم انتخاب کردیم که دارای امکانات زیادی می باشد.

با ما همراه باشید تا بیشتر درباره هتلی لوکس در گوا بدانید؛

هتل ویوانتا بای تاج فورت آگوادا گوا (Vivanta by Taj Fort Aguada Goa)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره لوکس قرار دارد که در ساحل گوا می باشد. فاصله این هتل تا ساحل خصوصی خود تنها ۱ دقیقه می باشد در ساحل هتل تمامی امکانات رفاهی برا لذت بردن از حمام آفتاب تعبیه شده است و همچنین هتل امکانات ورزش های آبی را نیز برای مهمانان فراهم آورده است.

هتل ویوانتا بای تاج فورت آگوادا در ۷۳ جریب باغ ساخته شده است و به ساحل دریا مشرف می باشد.

اتاق های هتل تمامی امکانات یک اتاق لوکس را دارا می باشد، دکور اتاق ها به سبک معماری پرتغالی می باشد و دارای بالکن خصوصی هستند، مبلمان اتاق ها از چوب با طراحی کلاسیک ساخته شده اند. هتل دارای ویلا های خصوصی نیز در میان باغ ها می باشد که فضایی کاملاً خصوصی را برا مهمانان به وجود می آورد.

هتل دارای ۵ غذا خوری می باشد. رستوران اصلی هتل در تمام طول روز یک منو قوی از غذاهای بین المللی و محلی را برای مهمانان سرو می کند. در رستوران ایتالیایی هتل می توان طیف وسیعی از غذاهای ایتالیایی و دریایی را میل کنید. هتل دارای ۲ بار می باشد که مهمانان می توانند انواع نوشیدنی ها وتنقلات را در این بارها میل کنند و لذت ببرند.

از دیگر امکانات هتل ویوانتا بای تاج فورت آگوادا می توان به: خدمات کامل اسپا، استخر در فضای باز، تراس آفتابگیر، زمین تنیس، اسکواش، کتابخانه، ماساژ، خدمات نگهداری از کودکان و … اشاره کرد. 

ساحل واگاتور و قلعه چاپورا در ۱۲ کیلومتری هتل واقع شده اند.  Vagator Beach / Chapora Fortress

فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی گوا ۷۵ دقیقه می باشد. Goa International Airport 

فورت آگوادا در ۹۰۰ متری هتل می باشد. Fort Aguada

معبد ساتا دورگا در ۴ کیلومتری هتل قرار دارد. Shanta Durga Temple

فاصله هتل تا کاخ کابو ۴.۷ کیلومتر است. Cabo Palace

مکان هتل ویوانتا بای تاج فورت آگوادا گوا

 

منبع: Booking.com