شهر باکو در آذربایجان با داشتن آثار هنری و تاریخی بسیار و همچنین ساحل دریای خزر و دیگر تفریحات هر ساله میزبان مسافران زیادی از تمام دنیا می باشد. بانک اطلاعات هتل با استناد به سایت تریپ ادوایز در این مقاله قصد دارد برترین هتل این شهر را به شما معرفی کند.

با ما همراه باشید تا با برترین هتل باکو آشنا شوید؛

هتل جی دبلیو ماریوت آبشرون باکو (JW Marriott Absheron Baku Hotel)

هتل در رده هتل های ۵ ستاره برتر باکو قرار دارد که از نظر موقعیت جغرافیایی دارای شرایط ایده آلی می باشد. هتل در قلب شهر باکو ساخته شده است و با تمامی مراکز اصلی باکو (مراکز خرید، تئاترها، اپراها، مراکز کسب و کار و …) تنها یک پیاده روی ۵ دقیقه ای فاصله دارد. این هتل درست در میدان آزادی (Freedom Square) باکو قرار دارد.

اتاق های هتل تمامی امکانات رفاهی مدرن را دارا است و در این اتاق ها برای راحتی بیشتر مهمانان امکاناتی همچون: مینیبار، LCD، میزکار، گاوصندوق و ipod تعبیه شده است. دکور اتاق ها بسیار شیک می باشد و با ترکیب رنگ های آرامش بخش تزیین شده است. مهمانان می توانند در هتل جی دبلیو ماریوت صبحانه خود را در اتاق میل کنند.

رستوران ZEST Lifestyle Cafe در تمام طول روز باز می باشد و مهمانان می توانند صبحانه، ناهار و شام خود را در این رستوران میل کنند، همچنین این رستوران یک منو قوی از غذاهای مدیترانه ای را دارا می باشد. رستوران و بار OroNero مخصوص غذاهای ایتالیایی می باشد و انواع نوشیدنی ها نیز در این رستوران سرو می شود. بار Razzmatazz Cocktail به طور ویژه انواع نوشیدنی ها و اسنک ها را برای مهمانان سرو می کند و مهمانان می توانند در فضای بسیار رویایی این بار استراحت کنند. مهمانان می توانند در The Tea Lounge انواع چای و تنقلات را در تمام طول روز میل کنند. 

هتل جی دبلیو ماریوت آبشرون این امکان را برای مهمانان فراهم آورده که در صورت تمایل غذای خود را بر روی تراس بامنظره ای زیبا از دریای خزر میل کنند.

هتل دارای استخر سرپوشیده با منظره ای پانوراما از دریای خزر می باشد.

از دیگر امکانات هتل می توان به خدمات اسپا، ماساژ، سونا، کتابخانه و کلاب شبانه اشاره کرد.

هتل جی دبلیو ماریوت آبشرون فاصله بسیار اندکی با ایستگاه های مترو دارد. در بیشترین حالت شما می توانید با ۵ دقیقه پیاده روی به ایشتگاه های مترویی که در زیر به آنها اشاره شده است برسید. 

Jafar Jabbarly Metro Station ۲۸ May Metro Station Sakhil Metro Station Khatai Metro Station

کامندان هتل به زبان های ترکی، روسی، ایتالیایی، انگلیسی و آلمانی مسلط می باشند.

فاصله هتل با فرودگاه بین المللی باکو ۲۵ دقیقه می باشد. Baku International Airport

پیست جایزه بزرگ فرمول ۱ باکو با هتل ۳۰۰ متر فاصله دارد. Formula 1 Grand Prix Baku

سالن اپرا، تئاتر و باله آذربایجان در ۸۰۰ متری هتل واقع شده است. Azerbaijan Opera and Ballet Theatre

میدان چشمه تا هتل ۱.۷ کیلومتر فاصله دارد. Fountain Square

فاصله هتل تا برج دوشیزه ۱.۹ کیلومتر می باشد. Maiden Tower

مکان هتل جی دبلیو ماریوت آبشرون باکو

 

منبع: Tripadvisor/Booking