بانک اطلاعات هتل در این مقاله شما را می خواهد با هتل آشنا کند که در جنگل های لوریما قرار دارد و دارای ساحل خصوصی نیز می باشد. شهر مارماریس در ترکیه یک شهر ساحلی می باشد که دارای هتل های فراوانی در ساحل دریا است. در این مطلب ما هتلی ویژه را به شما معرفی می کنیم که هم هتلی ساحلی و هم هتلی در جنگل محسوب می شود.

هتل لوریما ریزورت مارماریس (Loryma Resort marmaris)

هتل در ردیف هتل های ۴ ستاره ساحلی قرار دارد که در جنگل های لوریما می باشد. هتل ۱۲ دقیقه با ساحل خصوصی خود فاصله دارد. هتل در خلیج ترونز (Turunc) واقع شده است.

هتل دارای آپارتمان با تمامی امکانات رفاهی و مدرن می باشد. مهمانان می توانند در بالکن آپارتمان ها به تماشای منظره کوه، دریا و یا جنگل بنشینند و در این بالکن ها بر روی صندلی راحتی به استراحت بپردازند. در تمامی آپارتمان ها مینیبار، دستگاه قهوه جوش، چای ساز تعبیه شده است.

در رستوران Açık Büfe غذاهای ترکی و مدیترانه ای سرو می شود وهمچنین در رستوران های هتل از سبزیجات و لبنیات اورگانیک استفاده می شود. در صورت تمایل مهمانان می توانند غذای خود را بر روی تراس و در فضای باز میل کنند و از منظره جنگل و دریا لذت ببرند. بار هتل انواع نوشیدنی ها را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

در هتل لوریما مهمانان می توانند در جنگل به پیاده روی بپردازند و یا به سنگ نوردی بپردازند. در صورت تمایل می توانید از دوچرخه هایی که هتل برای مهمانان قرار داده است استفاده کنید.

در کنار استخر باری تعبیه شده است تا مهمانان در هنگام لذت بردن از حمام آفتاب و شنا بتوانند هر نوع نوشیدنی را که دوست دارند میل کنند.

از امکاناتی که هتل برای کودکان قرار داده می توان به: زمین بازی کودکان، کلاب کودکان، اتاق بازی کودکان و … اشاره کرد.

هتل لوریما ریزورت امکاناتی همچون غواصی، قایقرانی، کتابخانه، ماساژ، جکوزی، سونا، اسپا، زمین تنیس و … دارا می باشد.

یاس مارینا در فاصله ۷.۲ کیلومتری هتل قرار دارد. Marmaris Yacht Marina

پارک آبی آکوادریم ۷.۲ کیلومتر با هتل فاصله دارد. Aqua Dream Water Park

بیمارستان خصوصی مارماریس در فاصله ۸.۲ کیلومتری هتل واقع شده است. Private Marmaris Hospital

موزه مارماریس با هتل ۸.۵ کیلومتر راه دارد. Marmaris Museum

فرودگاه بین المللی رودز تا هتل ۴۴ کیلومتر فاصله دارد. Rhodes International Airport

مکان هتل لوریما ریزورت مارماریس

منبع:Booking.com