یکی از کارهایی که بسیار از افراد دوست دارند انجام دهند و در برنامه هر روزه خود جای می دهند کافه گردی می باشد. بانک اطلاعات هتل در سری مطالب مربوط به هتل های نزدیک به کافه/بار به سراغ شهر مسکو در روسیه رفته است. شهر مسکو پر است از کافه ها و بارهایی که در سطح شهر پخش شده اند، ما در این مطلب هتلی را به شما معرفی می کنیم که کافه/بار های زیادی در نزدیکی خود دارد.

با ما همراه باشید تا هتلی برای کافه گردی به شما معرفی کنیم.

هتل شرایتون پالاس مسکو (Sheraton Palace Hotel Moscow)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره قرار دارد که از نظر موقعیت جغرافیایی در خیابان تورسکایا-یاماسکایا (Tverskaya-Yamskaya Street) که یکی از لوکس ترین و مشهورترین خیابان های مسکو می باشد قرار دارد.

هتل دارای فضایی مدرن می باشد. اتاق های هتل از امکانات کامل رفاهی برخوردار هستند و همچنین اتاق ها عایق صوتی می باشند. در این هتل مهمانان می توانند صبحانه خود را در اتاق خود نیز میل کنند. در اتاق های هتل مینیبار تعبیه شده تا مهمانان در هر زمانی بتوانند از نوشیدنی با میل خود استفاده کنند.

رستوران Vladimir یک منو قوی از غذاهای چینی، ژاپنی و اروپایی را در اختیار مهمانان قرار می دهد. رستوران هتل منو غذاهای رژیمی را نیز دارا می باشد. در لابی هتل باری تعبیه شده است، در این بار مهمانان می توانند انواع نوشیدنی ها و تنقلات را میل کنند و همچنین در این بار موسیقی زنده پیانو پخش می شود که فضایی بسیار آرام را فراهم می کند.

فاصله هتل تا کافه/بار ها؛

کافه/بار AQ Kitchen با هتل ۱۰۰ متر فاصله دارد.

کافه/بار Saperavi Café در ۳۰۰ متری هتل می باشد.

کافه/بار Torro Grill با هتل ۶۰۰ متر فاصله دارد.

هتل شرایتون پالاس با ایستگاه های مترو و قطار زیر تنها چند دقیقه پیاده فاصله دارد (بیشترین فاصله ۱ کیلومتر می باشد). 

Belorusskaya Metro Station / Belorussky Train Station / Mayakovskaya Metro Station  Novoslobodskaya Metro Station / Mendeleyevskaya Metro Station

هتل شرایتون پالاس با میدان سرخ مسکو ۳ کیلومتر فاصله دارد. Red Square

فرودگاه بین المللی شرمتیوو با هتل ۳۵ دقیقه راه دارد. Sheremetyevo International Airport

میدان سفید با هتل تنها ۵۰۰ متر فاصله دارد. White Square

فاصله هتل با سالن کنسرت چایکوفسکی ۸۰۰ متر می باشد. Tchaikovsky Concert Hall

کاخ کرملین با هتل ۳.۱ کیلومتر فاصله دارد. The Kremlin

مکان هتل شرایتون پالاس مسکو

منبع: Booking.com