بانک اطلاعات هتل در ادامه هتل های نزدیک به مراکز خرید به دنبال هتلی مناسب خرید در شهر پکن چین رفته است. شهر پکن پر است از مراکز و خیابان هایی که شما می توانید انواع اجناس قابل تصور خود را با قیمت های مناسب خریداری کنید. بانک اطلاعات هتل در ادامه آشنایی کاربران برای انتخاب هتل مناسب خرید به دنبال این هتل در پکن رفته است تا افرادی که به قصد تجارت و خرید به پکن می روند دچار سردرگمی نشوند.

هتل چائو سالیتن پکن (CHAO Sanlitun Hotel Beijing)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره قرار دارد که در قلب محله سانلیتن (در برخی از سایت های معتبر ایرانی به اشتباه با نام سانلیتون نوشته شده است.) قرار دارد. در اطراف هتل طیف گسترده ای از سفارت خانه ها و مراکز خرید قرار دارد که این خود دلیل انتخاب ما به عنوان هتل مناسب خرید می باشد.

هتل تنها ۳ دقیقه با مراکز خرید و خیابان های مخصوص خرید و گردش در شب فاصله دارد. فاصله دارد و همچنین ۵ دقیقه رانندگی با CBD پکن (مرکز تجارت پکن) راه دارد. 

هتل دارای ۱۸۰ اتاق با تمامی امکانات رفاهی می باشد که مهمانان می توانند در این اتاق ها از مدرن ترین امکانات آسایشی برخوردار باشند. از امکانات اتاق ها می توان به: مینیبار، دستگاه قهوه جوش، دستگاه چای ساز و … اشاره کرد. پنجره اتاق ها از کف تا سقف هستند که مهمانان می توانند منظره ای رویایی از شهر پکن را تماشا کنند. دکور اتاق ها بسیار شیک طراحی شده است و کف پوش های چوبی تیره فضایی آرام را به دور از هیاهوی شهری برای مهمانان فراهم کرده است.

یکی دیگر از دلایل مناسب بودن این هتل برای تجارت این است که هتل چائو سانلیتن برای مهمانان هتل کلاس های آموزشی کسب و کار وتجارت برگزار می کند.

رستوران Living room در زمان های ناهار و شام غذاهای چینی، آمریکایی و آسیایی را برای مهمانان سرو می کند. رستوران Drawing room صبحانه و میان وعده را به مهمانان ارائه می دهد و در این رستوران مهمانان می توانند از صبحانه های چینی و بین المللی لذت ببرند. بار هتل در تمامی لحظات انواع نوشیدنی ها را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

حال به سراغ فاصله هتل چائو سانلیتن با مراکز خرید پکن برویم؛

این هتل با خیابان های مشهور خرید Qianmen Street / Dashilan Street / Houhai Bar Street فاصله ای بین ۵.۶ کیلومتری دارا می باشد.

فاصله هتل با بازار یاشو تنها ۲۰۰ متر می باشد. Yashow Market

مرکز خرید سانلیتن ویلیج با هتل فاصله ای ۳۰۰ متری را دارا می باشد. Sanlitun Village

هتل با مکان های خرید خیابان سانلیتن ۴۰۰ متر فاصله دارد. Sanlitun Barstreet

مرکز خرید مشهور نالی پاسیو با هتل تنها ۶۰۰ متر فاصله دارد. Nali Patio Shopping Mall

فاصله هتل با مرکز خرید کنتای (کونتانی) ۱.۲ کیلومتر می باشد. Kuntai Shopping Mall

خیابان مشهور وانگ فوجینگ که مخصوص خرید در شب می باشد با هتل ۴.۱ کیلومتر فاصله دارد. Wangfujing Street

مکان هتل چائو سانلیتن پکن


منبع: Booking.com