شهر پوکت در تایلند یکی از مقاصد گردشگری سالیان اخیر ایرانیان می باشد، این شهر پر است هتل های مختلف و مکان هایی برای اقامت. بانک اطلاعات هتل در این مقاله شما را با یک اقامتگاه خانوادگی در پوکت آشنا می کند.

با ما همراه باشید تا با هتلی خانوادگی در پوکت آشنا شوید.

هتل ساحلی چاوا پوکت (The Chava Resort Phuket)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره ساحلی قرار دارد. هتل تنها ۳ دقیقه با ساحل خود فاصله دارد و همچنین با ساحل مشهور سورین Surin Beach فقط ۲ دقیقه پیاده راه دارد.

اتاق ها از تمامی امکانات رفاهی برخوردار می باشد، مانند: مینیبار، دستگاه قهوه جوش، دستگاه چای ساز و … . اتاق های هتل دارای بالکن خصوصی به همراه صندلی راحتی می باشند تا مهمانان منظره زیبای باغ را از بالکن اتاق تماشا کنند.

یکی از دلایل مناسب بودن این هتل برای خانواده ها اتاق آپارتمان های هتل است، که از امکانات رفاهی زیادی برخوردار می باشند و آشپزخانه این آپارتمان ها تمامی امکانات مورد نیاز را دارا می باشند.

رستوران هتل یک منو کامل از غذاهای تایلندی را در اختیار مهمانان قرا می دهد و همچنین امکان میل کردن غذا بر روی تراس در فضای باز نیز برای مهمانان فراهم می باشد. رستوران هتل دارای یک منو قوی از غذاهای رژیمی می باشد. مهمانان می توانند در بار هتل از انواع نوشیدنی های موجود لذت ببرند.

یکی دیگر از دلایل مناسب بودن هتل چاوا برای خانواده ها امکانات رفاهی برای کودکان می باشد که ما به چند نمونه از این امکانات اشاره می کنیم: وعده غذای کودکان، شبکه های تلوزیونی برای کودکان، اتاق بازی کودکان، خدمات نگهداری از کودکان و… .

مرکز خرید سورین پلازا (Surin Plaza Shopping Mall) با هتل چاوا یک پیاده روی چند دقیقه ای فاصله دارد.

از دیگر امکانات هتل می توان به: استخر سرباز، تراس آفتابگیر، خدمات ویژه معلولین، ماساژ و … اشاره کرد.

هتل با فرودگاه بین المللی پوکت ۳۰ دقیقه فاصله دارد.  Phuket International Airport

معبد بانگ تائو تا هتل چاوا ۱ کیلومتر فاصله دارد. Bang Tao Temple

 کلاب ساحلی بلیس با هتل ۱.۵ کیلومتر راه دارد. Bliss Beach Club

فانتاسی پوکت در فاصله ۲.۵ کیلومتری هتل واقع شده است Phuket FantaSea

هتل تا باشگاه گلف لاگونا پوکت ۴.۳ کیلومتر فاصله دارد. Laguna Phuket Golf Club

مکان هتل چاوا پوکت

منبع: Tripadvisor/Booking