شهر آنتالیا در ترکیه همواره یکی از مقاصد گردشگری ایرانیان بوده است. این شهر دارای مراکز خرید فراوان و ساحلی زیبا می باشد و همچنین هتل های فراوانی در شهر موجود است، بانک اطلاعات هتل قصد دارد شما را با یکی از هتل های لوکس شهر آنتالیا آشنا کند.

هتل ساحلی پرتو بلو, اسپا آنتالیا (Porto Bello Hotel Resort & Spa Antalya)

هتل در ردیف هتل های ۵ ستاره لوکس قرار دارد که در ساحل زیبای کنیالتی (Konyaaltı Beach) قرار دارد، فاصله هتل تا ساحل تنها ۱ دقیقه پیاده روی می باشد.

اتاق ها هتل دارای امکانات مدرن و لوکسی می باشد که مهمانان در اتاق ها احساس راحتی کامل کنند، اتاق های هتل دارای فضای نشیمن گاه می باشد و در تمامی اتاق ها مینیبار تعبیه شده است. اتاق های هتل دارای بالکن با منظره زیبای دریا می باشند. 

مهمانان می توانند در رستوران Alegria تمامی غذاهای ایتالیایی را میل کنند. در رستوران Palm Restaurant غذاهای ترکی و بین المللی سرو می شود. رستوران های هتل این امکان را برای مهمانان فراهم کرده اند که در صورت تمایل می توانند غذای خود را در فضای باز میل کنند و از منظره زیبای دریا لذت ببرند.

در کنار استخر سرباز هتل تمامی امکانات حمام آفتاب تعبیه شده است و استخر توسط درختان نخل احاطه شده است.

همان گونه که در نام هتل نیز آمده است، هتل پرتو بلو دارای خدمات ویژه و مدرن اسپا، سونا، ماساژ و جکوزی می باشد.

هتل با فرودگاه بین المللی آنتالیا ۲۲ کیلومتر فاصله دارد.

از دیگر امکانات فراوان هتل لوکس پرتو بلو می توان به: استخر سرپوشیده، زمین تنیس، تراس آفتابگیر، سرسره آبی، کلاب کودکان، ورزش های آبی، کلاب شبانه، قایقرانی، غواصی، استخر کودکان، زمین بازی کودکان و … اشاره کرد.

منطقه آزاد تجاری آنتالیا در ۱.۶ کیلومتری هتل می باشد. Antalya Free Trade Zone

بندر تجارت آنتالیا با هتل ۲.۵ کیلومتر فاصله دارد. Antalya trade port

آکواریوم آنتالیا در ۴.۲ کیلومتری هتل واقع شده است. Antalya Aquarium

کافه/بار Kahveci Durağı با هتل ۵۰۰ متر فاصله دارد. 

مکان هتل ساحلی پرتو بلو, اسپا آنتالیا

منبع: Booking.com