یکی از مشهورترین ساحل های دنیا، ساحل زیبای گوا در هند می باشد. این ساحل در سالیان اخیر ایرانیان زیادی را به خود جذب کرده است. بانک اطلاعات هتل در این مقاله شما را با هتلی ساحلی آشنا می کند که در ساحل زیبای این منطقه قرار دارد.

هتل ماریوت ریزورت,اسپا  گوا (Hotel Marriott Resort & Spa Goa)

هتل در رده هتل های ۵ ستاره قرار دارد که در ساحل زیبای گوا می باشد، این هتل دارای ساحل اختصاصی با تمامی امکانات رفاهی می باشد که با هتل تنها یک پیاده روی ۱ دقیقه ای فاصله دارد. اسکه کالا آکادمی (Kala Academy Pier) در ۲ دقیقه ای هتل قرار دارد.

هتل دارای اتاق های بسیار بزرگ می باشد که اتاق ها دارای مدرن ترین امکانات رفاهی است و همچنین اتاق ها دارای مکان نشیمن گاه جداگانه می باشد. اتاق های هتل دارای منظره رویایی روبه دریا می باشند.

هتل ۳ ناهار خوری دارد که در این رستوران ها طیف گسترده ای از غذاهای هندی، مدیترانه ای و بین المللی سرو می شود. یکی از رستوران ها بر روی تراسی در فضای باز قرار دارد که مهمانان همراه با میل کردن غذا می توانند از منظره خیره کننده دریا لذت ببرند. یکی از نکات جالب هتل این است که در تمامی طول روز آماده سرویس غذا به مهمانان می باشد. در رستوران این هتل منو ویژه کودکان و وعده های غذایی ویژه کودکان نیز برای مهمانان فراهم می باشد.

هتل ماریوت ریزورت در مرکز کسب و کار پانجی (business hub of Panaji) قرار دارد.

فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی دابولین ۴۰ دقیقه می باشد. Dabolim Airpor

همان گونه که در نام هتل نیز پیداست مهمانان می توانند در این مکان از خدمات ویژه اسپا برخوردار باشند.

از دیگر امکانات هتل می توان به: کازینو، استخر در فضای باز، جکوزی، کلاب کودکان، ماهیگری و … اشاره کرد.

هتل با ساحل میرمار ۵۰۰ متر فاصله دارد. Miramar Beach

مرکز علوم گوا در ۹۰۰ متری هتل قرار دارد. Goa Science Centre

آکادمی کالا گوا با هتل ماریوت ریزورت ۱.۲ کیلومتر فاصله دارد. Kala Academy Goa

هتل با کاخ اسقف ۱.۹ کیلومتر راه دارد. Bishop’s Palace

مکان هتل ماریوت ریزورت گوا