شهر باکو یکی از شهر های تاریخی محسوب می شود که در طول تاریخ همواره مکانی برای زندگی اقوام مختلف بوده است. این شهر در آذزبایجان پر است از آثار تاریخی و خیابان های شهر که بوی گذشته را می دهند. بانک اطلاعات هتل شما را با هتلی آشنا می کند که نزدیکترین فاصله را با این آثار تاریخی دارد و خود هتل نیز جز آثار تاریخی محسوب می شود.

دوست داران تاریخ با ما همراه باشند تا در باره این هتل تاریخی بیشتر بدانند.

هتل موزه این بوتیک باکو (Museum Inn Boutique Hotel Baku)

هتل در رده هتل های ۴ ستاره قرار دارد که از نظر موقعیت جغرافیایی در منطقه قدیمی شهر باکو قرار دارد. همان گونه که از نام هتل معلوم است خود هتل در ردیف آثار تاریخی و موزه ای قرار دارد. داخل هتل پر است از اشیا باستانی و داخل هتل با فرش های گران قیمت تزیین شده است.

مهمانان می توانند در داخل هتل از منظره زیبای برج دوشیزه و همچنین دریای خزر لذت ببرند. فاصله هتل تا دریای خزر تنها ۱۰۰ متر می باشد.

اتاق های هتل دارای امکانات رفاهی مناسب برای آرامش مهمانان را دارا می باشد و با دکوری سنتی تزیین شده اند.

رستوران هتل موزه این بوتیک انواع غذاهای آذربایجانی و اروپایی را سرو می کن و همچنین این رستوران مکانی را در فضای باز با منظره زیبا از دریای خزر و شهر را برای مهمانان فراهم کرده تا در صورت تمایل مهمانان بتوانند در فضای باز غذای خود را میل کنند. رستوران دارای منو ویژه غذاهای رژیمی نیز دارا می باشد. بار هتل در تراس قرار دارد و مهمانان می توانند در این با در فضای باز از انواع نوشیدنی ها لذت ببرند. صبحانه هر روز صبح در رستوران هتل سرو می شود.

شهر باکو از نظر کافه/بار های خود نیز مشهور است. این هتل در نزدیکی چند کافه/بار و رستوران نیز می باشد. (Museum Inn Cafe/Museum Inn Sea View Restaurant)

یکی از ویژگی های هتل نزدیکی به ایستگاه های مترو می باشد که مهمانان برای رسیدن به این ایستگاه های مترو کافیست فقط پیاده روی چند دقیقه ای را انجام دهند. (Icherishekher Metro Station /Sakhil Metro Station /Nizami Metro Station)

فرودگاه بین المللی باکو (Baku International Airport) با هتل تنها ۲۵ دقیقه فاصله دارد. 

کارمندان این هتل به زبان های اوکراینی، ترکی، روسی، انگلیسی و آلمانی مسلط می باشند.

برج دوشیزه در فاصله ۱۰۰ متری هتل واقع شده است. Maiden Tower

هتل با مسجد محمد ۲۰۰ متر فاصله دارد. Muhammad Mosque

کاخ شیر شاه در ۳۰۰ متری هتل می باشد. Shirvanshakhs’ Palace

کاخ اسماعیلیه با هتل ۳۰۰ متر فاصله دارد. Ismailiyya Palace

فاصله هتل تا کاخ فیلارمونی ۴۰۰ متر است. Philharmony Park

میدان چشمه تا هتل ۵۰۰ متر راه دارد. Fountain Square

هتل با موزه فرش آذزبایجان در ۵۰۰ متری هتل واقع شده است. Azerbaijan Carpet Museum

فاصله هتل تا برج شعله ۱.۱ کیلومتر است. Flame Towers

مکان هتل موزه این بوتیک باکو 

منبع: Tripadvisor/Booking