شهر ایروان در ارمنستان یکی از محبوب ترین مکان های توریستی سالیان اخیر خانواده های ایرانی بوده است. یکی از دلایل انتخاب ایرانیان برای سفر به این شهر نزدیک بودن فرهنگ ارمنستان به ایران می باشد و همچنین امکانات رفاهی و زیبایی های این شهر نیز دخیل است. بانک اطلاعات هتل در این مقاله شما را با هتلی خانوادگی در این شهر آشنا می کند که مکانی بسیار مناسب برای تمامی افراد خانواده می باشد.

با ما همراه باشید تا دلایل مناسب بودن این هتل برای تمامی افراد یک خانواده آشنا شوید.

هتل رادیسون بلو ایروان (Radisson BLU Hotel Yerevan)

هتل در رده هتل های ۵ ستاره قرار دارد. هتل به تازگی بازسازی شده است و امکانات بسیاری به آن افزوده اند. فاصله هتل تا مرکز شهر تنها ۵ دقیقه می باشد. مهمانان می توانند در این هتل در باغ هتل به استراحت بپردازند و در این باغ با آرامش تمام پیاده زوی کنند.

اتاق های هتل بسیار بزرگ هستند و با مبلمان و لوازم شیک تزیین شده اند. اتاق ها منظره ی زیبایی روبه کوه و پارک آرارات را در اختیار مهمانان قرار می دهند.

در رستوران The Larder غذاهای سنتی ارمنستان و غذاهای اروپایی سرو می شوند. در Café Darchin  مهمانان می توانند انواع نوشیدنی های گرم و سرد را میل کنند و از منظره شهر و کوه های آرارات لذت ببرند. Astra یک رستوران بر روی پشت بام می باشد که در این مکان انواع برگر ها و ساندویچ های بین المللی در اختیار مهمانان قرار می دهد و مهمانان در این مکان می توانند در مکانی رویایی به میل کردن غذا بپردازند.

یکی از دلایل مناسب بودن این هتل برای خانواده ها امکانات کاملی می باشد که در اختیار مهمانان قرار می دهد. مانند: وعده غذایی کودکان، کانال های مخصوص کودکان، زمین بازی کودکان در فضای باز، اتاق بازی، زمین بازی کودکان در داخل و خدمات نگهداری از کودکان.

از امکانت هتل رادیسون بلو که برای بزرگسالان تهیه کرده می توان به: تراس آفتابگیر، چند استخر شنا، جکوزی، خدمات کامل اسپا، ماساژ، سونا، سرگرمی های شبانه و … اشاره کرد.

یکی از ویژگی هایی که این هتل دارد و در کمتر هتلی می توان یافت امکان ورود حیوانات خانگی به داخل هتل می باشد.

هتل تنها ۱۰ دقیقه پیاده با پارک پیروزی فاصله دارد. Victory Park

موزه ماتناداران در ۱.۷ کیلومتری هتل واقع شده است. Matenadaran

فاصله هتل با آبشار ایروان ۲ کیلومتر می باشد. Yerevan Cascade

پارک مشهور عشاق در ۲.۳ کیلومتری هتل می باشد. Lovers’ Park

سالن باله، اپرا و تئاتر ارمنستان تا هتل رادیسون بلو ۲.۵ کیلومتر راه دارد. Armenian Opera and Ballet Theatre

مکان هتل رادیسون بلو ایروان

 

منبع: Booking.com