Checkhotel.irمسئولان دانشگاه آزاد با ترک تشریفات قانونی و در اقدامی خلاف قانون، اقدام به برگزاری یک مناقصه صوری برای هتل این دانشگاه کردند.
اخیراً مسئولان دانشگاه آزاد اقدام به برگزاری یک  مناقصه صوری (ترک تشریفات قانونی) برای هتل فرهیختگان که متعلق به این دانشگاه است، کرده‌اند.

هدف از این مناقصه اجاره هتل برای اسکان خدمه پروازی شرکت‌های هواپیمایی عنوان شده است.

خبرها حاکیست مسئولان دانشگاه آزاد قبل از جمع‌آوری پاکت‌های شرکت‌‌کنندگان در این مناقصه، پیش‌نویس قرارداد با یک شرکت قبرسی که در ایران نمایندگی دارد را تهیه کرده و برای تائید نهایی به دفتر حقوقی این دانشگاه ارسال کرده‌اند.
در آذرماه سال گذشته نیز واحدهای مستقر در این هتل که در محل واحد علوم و تحقیقات قرار دارد به یک ساختمان نیمه‌کاره منتقل شدند؛ این امر موجب نارضایتی کارکنان دانشگاه آزاد شده بود.
این اقدامات با تصمیم حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد و معاون عمرانی این دانشگاه یعنی محسن هاشمی‌رفسنجانی پیگری و انجام شده است.

گفته شده که مسئولان دانشگاه آزاد برای اینکه اقدامات خلاف قانون آنها پوشیده بماند، به جای طرح این موضوع در کمیسیون معاملات دانشگاه آزاد، آن را در هیئت‌رئیسه دانشگاه مطرح و تصویب کرده‌اند.
هتل فرهیختگان واقع در نزدیکی جاده حصارک در شمال غرب تهران قرار دارد و دارای ۴۴۴۳۵ مترمربع متراژ، ۱۳ طبقه و ۳۴۷۲ مترمربع پارکینگ است.

منبع : خبرنامه دانشجویان ایران