شهر سن پترزبورگ یکی از شهر های توریستی دنیا می باشد که هر ساله مسافران زیادی برای گردشگری به این شهر روسیه می روند. سایت معتبر تریپ ادوایزر در نظر سنجی که انجام داده است از میان هتل های فراوان سن پترزبورگ تعدادی به عنوان محبوب ترین و یا پرطرفدارترین هتل سن پترزبورگ معرفی کرده است. بانک اطلاعات هتل قصد دارد در این مطلب شما را با یکی از این هتل های پرطرفدار دنیا آشنا کند.

هتل پوشکا این سن پترزبورگ (Pushka INN hotel Saint Petersburg)

هتل در رده هتل های ۴ ستاره قرار دارد. یکی از دلایل محبوبیت هتل موقعیت جغرافیایی این هتل است که در مرکز آثار تاریخی این شهر قرار دارد و شما می توانید با پیاده روی های چند دقیقه ای به تمامی مکان های تاریخی، تئاترها، موزه ها و … بروید که در ادامه این مطلب به فاصله تعدادی از این مکان ها اشاره می کنیم.

ساختمان هتل پوشکا این مربوط به قرن ۱۸ میلادی می باشد و این هتل یک پیاده روی ۱۰ دقیقه ای با ساحل فاصله دارد.

اتاق های هتل دارای تمامی امکانات رفاهی می باشند و برخی از اتاق ها دارای بالکن هستند و بر روی بالکن ها صندلی راحتی قرار داده شده است تا مهمانان در این بالکن ها منظره زیبای شهر را تماشا کنند. 

رستوران هتل طیف گسترده ای از غذاهای روسی و اروپایی را برای مهمانان سرو می کند و همچنین مهمانان می توانند در این رستوران انواع نوشیدنی ها را میل کنند و لذت ببرند.

یکی از ویژگی هایی این هتل که کمتر هتلی در دنیا این امکان را برای مهمانان فراهم می کند، امکان ورود حیوانات خانگی به داخل هتل می باشد.

دلیل دیگر محبوبیت هتل امکانات توریستی می باشد که هتل در اختیار مهمانان قرار می دهد، مانند: رزرو پرواز، تهیه بلیط قطار، خدمات تبدیل ارز، رزرو بلیط تئاتر و کنسرت، امکان برگزاری کنفرانس و … .

فاصله هتل با موزه ملی پوشکین تنها ۳۰۰ متر می باشد. National Pushkin Museum

موزه ارمیتاژ در ۳۰۰ متری هتل واقع شده است. Hermitage Museum

فاصله هتل تا میدان مشهور کاخ ۴۰۰ متر می باشد. Palace Square

کاخ میخالسکی تا هتل ۴۰۰ متر فاصله دارد. Novo-Mikhailovsky Palace

فاصله هتل پوشکا این تا کاخ زمستانی ۴۰۰ متر است. Winter Palace

کاخ مرمر در ۶۰۰ متری هتل واقع شده است. Marble Palace

مکان هتل پوشکا این سن پترزبورگ

منبع: booking/tripadvisor